בע"ה ג' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

איך לבחור מוצרי ספיגה למבוגרים?

בחירה נכונה של מוצרי ספיגה יכולה לשפר בצורה דרמטית את איכות החיים של גברים ונשים בגילאים מבוגרים. במאמר הבא נסביר על הבדלים בין מוצרים מן הסוג הזה וגם נבין איך כדאי להשוות ביניהם

  • תוכן שיווקי
  • ד' כסלו תש"פ - 12:59 02/12/2019
גודל: א א א
(pexels)
(pexels)

מוצרי ספיגה למבוגרים עוזרים להתמודד עם רמות שונות של דליפת שתן. בזכות מוצרי ספיגה מן הסוג הזה, גברים ונשים מבוגרים יכולים לצאת מהבית בלי לחשוש ולהתמודד עם בריחת שתן באופן דיסקרטי לחלוטין. עם זאת, יש סוגים שונים של מוצרי ספיגה והשוואה ביניהם היא תנאי לניצול היתרונות הרפואיים והפונקציונאליים.

איזה מוצר מתאים לכם?

בשלב הראשון, צריך להחליט באיזה סוג של מוצר ספיגה מעדיפים להשתמש. כאן האפשרויות שעל הפרק נעות בין תחתונים למבוגרים, תחתונים מגנים, חיתולים למבוגרים או פדים ותחבושות. למרות שכל המוצרים אמורים לסייע בהתמודדות עם בעיה דומה, יש הבדל מסוים באופן שבו הם פועלים.

תחתונים למבוגרים וגם תחתונים מגנים מתאימים למי שמתמודד עם דליפת שתן בדרגת חומרה נמוכה יחסית. לעומת זאת, חיתולים למבוגרים יכולים לסייע בספיגת כמויות משמעותיות של שתן. חוץ מזה, אפשר לשלב פדים ותחבושות מתחת לבגדים הרגילים – אך גם כאן החיסרון הוא ספיגה מינימאלית של שתן ולזמן יחסית קצר.

בסופו של דבר, הבחירה בסוג המוצר היא פונקציה של מצב בריאותי וניתן להתייעץ לגביה עם אנשי מקצוע ועם רופא המשפחה. כמו כן, ניתן לנסות מוצר חדש לתקופה מסוימת ורק לאחר מכן להחליט האם להמשיך להשתמש בו.

לא לשכוח את הגודל והנוחות

תחתוני ספיגה יכולים להיות מוצר רב פעמי או חד פעמי. כמו עם תחתונים רגילים, השאלה המתבקשת היא עם איזה בעיה מנסים להתמודד: כאשר דליפת השתן היא יום יומית וקבועה, סביר להניח שתחתונים חד פעמיים ירגישו נוחים יותר. מנגד, מי שסובל מדליפת שתן רק על רקע מאמץ גופני, התעטשות או בגלל בעיה רפואית חולפת בהחלט יכול להסתפק במוצר רב פעמי ולהשתמש בו לפי הנחיות היצרן.

לא פחות חשוב לוודא התאמה אישית של מוצרי ספיגה לממדי ומבנה הגוף. כאן ההבדל הכי גדול הוא בין מוצרי ספיגה לגברים ונשים, אך השוואה לעומק בין המוצרים מגלה שיש גם מידות שונות: החל ממידה S שמייצגת את הקטנה ביותר, דרך מדיום שהיא מידה בינונית ועד מידה לארג', אקסטרא לארג' או אקסטרא-אקסטרא לארג'.

מה לגבי המחיר?

מוצר ספיגה שמתאים להיקף דליפת השתן, לבעיה הרפואית, למבנה הגוף ולמשקל יכול לשמש גברים ונשים לכל אורך שעות היום ולסייע להם לשמור על שגרת חיים מלאה ודינאמית. מוצר כזה שווה את המחיר שלו, מה גם שמלכתחילה העלות אינה גבוהה.

בנוסף, אפשר להשיג את התחתונים הסופגים במחירים נוחים דרך מבצעים של רשתות הפארם. לחילופין, ניתן לממן אותם במקרים מסוימים בהשתתפות קופות החולים.

 

 

*מערכת הקול היהודי אינה אחראית על התוכן הפרסומי באתר, האחריות הינה על המפרסם בלבד

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד