בע"ה ה' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הקיץ הגיע: אלו הדברים שיסייעו לכם בקיץ

אמנם לחורף היה קשה להיפרד מאיתנו אך ימי הקיץ הלוהטים כבר כאן ואותם אנחנו רוצים כמובן לעבור בשלום ובהנאה. אספנו עבורכם מוצרים שיסייעו לכם לעבור את הקיץ בכיף.

  • פרסומי
  • ח' אייר תשע"ט - 13:29 13/05/2019
גודל: א א א

כטבעו של עולם, הקיץ והחום מביאים איתם יתושים מעיקים שכל אחד היה שמח להיפתר מהם. הדבר הראשון שמצאנו הוא מגוון רחב של קוטלי ומרחיקי יתושים שיוכלו לסייע לכם.

להתמודד עם יתושים

בניגוד לקוטל המיושן בו אתם לא יכולים שלא לשים לב לכל הריגת יתוש הקוטל הראשון שנתקלנו בו הוא ידידותי למדי. שקט, לא מכיל כימיקלים ולא רעיל. פרט חשוב נוסף, ללא קרינה.

את ההתקן הזה אתם פשוט מחברים ל- USB. אורו של ההתקן נדלק ופשוט מתחיל לפעול. יש לציין שהקוטל קל לניקוי וזקוק רק לשטיפה קלה.

המוצר הבא דומה אך שונה ובניגוד לקודמו הוא יודע להתמודד מלבד עם יתושים גם עם חיות אחרות שעלולות להפריע לנו כגון עכברים וג'וקים. את ההתקן מחברים לשקע בסמוך לרצפה ומפעילים. שימו לב, בחברה מציינים שבמידה והמוצר גורם לעליית המזיקים, אין מה לדאוג ולאחר זמן מה הם ייעלמו.

אם אתם מתגעגעים לקוטל היתושים הסטנדרטי, לא נקפח אתכם והנה הוא לפניכם אך קצת משודרג יותר. במוצר הזה יש רמות תאורה מתכווננות, הוא יכול להיות גם נייד לאחר הטענה ויכול לשמש אתכם גם כפנס.

לסיום סדר יתושים, אם אתם ממש רוצים לחסוך בכסף יש פה משהו קטנטן, פשוט וזול. משקלו של הקוטל הוא 80 גרם בלבד, גודלו כ-12 ס"מ וכל מה שנשאר הוא פשוט לחבר לשקע ולהפעיל.

להתאוורר בקלות ולהרגיש נעים

מאוורר קיר מגניב למדי שראינו ממש מזכיר מזגן. יש לו שלט, מסך בקרה להפעלה ומה שנשאר לכם הוא פשוט להתאוורר. דומה ואיכותי זה המוצר הזה של שאיומי, שמתחבר לרשת האלחוטית שלכם. גם לו יש שלט והוא דווקא מאוורר עמידה ולא קיר. מוצר נוסף לקירור הינו מזגן נייד קטן שמוציא קירור אישי רק בשבילכם, יעבוד עד 6-8 שעות ומתחבר בקבל USB שמגיע אליכם עם המוצר.

אם אתם הולכים בדרכים או נמצאים הרבה מחוץ לבית/משרד, מצאנו משהו זול שיקרר אתכם. מאוורר שמתחבר לפלאפון ויוכל לעשות לכם משב רוח נחמד בשעות מצוקה.

כובע שמש

אי אפשר לעבור קיץ ללא כובע שמש. בין אם אתם יוצאים לטיול נחמד ובין אם העבודה שלכם דורשת מכם שהייה ממושכת בשמש, מומלץ להצטייד בכובע שמש. כובע שמש המומלץ ביותר הוא כובע שיגן גם על הצוואר שלכם. אפשרות נוספת הוא כובע רחב שוליים שגם הוא עושה עבודה טובה למדי.

מי שבכל זאת רוצה, יוכל למצוא גם את הכובע הרגיל והסטנדרטי,  או לחילופין כובע בעל מצחייה בלבד.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד