בע"ה א' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כסא בר למטבח - לא רק ליופי

לכיסאות בר במטבח יש הרבה יתרונות כי הם חוסכים במקום ומשדרגים את העיצוב. מתלבטים לגבי הרהיטים הבאים שלכם? הנה כל הפרטים

  • פרסומי
  • י"ט אדר תשע"ט - 13:59 24/02/2019
גודל: א א א

מטבח הוא כידוע החדר הכי חשוב בבית כי אליו נגיע כדי לאכול, לשתות ולבלות עם הילדים ובו נשהה אם נרצה לארח חברים ובני משפחה. עם זאת, הנושא של עיצוב מטבחים עלול להיות מורכב מכפי שנהוג לחשוב. כיום יש מגוון רחב של סגנונות עיצוב ובהשוואה ביניהם צריך גם להתייחס לפרמטרים אובייקטיבים כמו גודל החלל במ"ר או מסגרת התקציב.

אחד הפתרונות שנותנים מענה לכל הדרישות של בעלי בתים פרטיים מהמטבח בא לידי ביטוי בשימוש בכיסאות בר. אם מדובר במטבח שבו אפשר להצמיד בר לקיר או להקים אי כמרכז לפעילות, בישול וישיבה – אין שום סיבה לוותר על היתרונות של כיסאות בר. למעשה, אלו כיסאות שיכולים להיות גם יפים וגם נוחים ולשדרג את עיצוב המטבח בהשקעה כספית מינימאלית בלבד.

כל מה שצריך לדעת על כיסאות בר

לכיסאות בר יש מאפיינים מובהקים שמייחדים אותם בהשוואה לרהיטים אחרים במטבח ובבית. קודם כל, מדובר בכיסאות שבהם הדגש הוא על הגובה ולא על הרוחב. את המושב של הכיסא ניתן לבחור מבין דגמים שונים ולאחר מכן כל שנותר הוא לוודא שהגובה עולה בקנה אחד עם השולחן. כאשר הגובה של הכיסא מתאים גם לשולחן, אפשר להצמיד את הרהיטים לבר ולחסוך במקום יקר ערך.

שנית, הכיסאות מאפשרים לעצב את המטבח במהירות ובלי להיות תלויים בשיפוץ מאסיבי, בהריסת קירות ובהרמת מרצפות. לא צריך יותר מ-4-5 כיסאות בר חדשים על מנת לרענן את מראה המטבח ובעזרתם ניתן גם לשדרג בתים ישנים. מהבחינה הזו, הוצאה חד פעמית על הכיסאות היא בגדר השקעה משתלמת לטווח הקצר והארוך.

איך כיסאות בר עוזרים לכם לארח?

משפחה ממוצעת מארחת כמה עשרות פעמים בשנה לא כולל תקופת החגים, שבתות ואירועים מיוחדים. הבעיה היא שעל מנת לקיים את מצוות האירוח צריך להחזיק בבית כמות מספיקה של כיסאות ורהיטים. בדיוק כאן נכנסים לתמונה היתרונות של כיסאות בר והמודולאריות שלהם בעת העיצוב של המטבח.

הכיסאות לא תופסים הרבה מקום גם כאשר הם בשימוש וגם כאשר הם באחסון. את הכיסאות ניתן  למשל לשמור במחסן עד שמגיע התאריך של האירוע המשפחתי, או לשלב אותם בשאר האלמנטים הדקורטיביים של המטבח כדי להשתמש בהם באמצע השבוע ובשגרה. הפטנט בהקשר הזה הוא לדאוג שהכיסאות יהיו נמוכים קצת יותר מהבר עצמו – כדי שהם יוכלו להיכנס תחתיו בלי לגזול מקום מסביבת הבישול, הטיגון או האפייה.

לסיכום, כיסאות בר הם רהיט חובה במטבח של משפחה. מלבד יתרונות אסתטיים ופונקציונליים, בעזרת הכיסאות ניתן לעצב מטבחים חדשים וישנים וגם לשפר את איכות החיים וחווית האירוח.

------------------------------

*מערכת הקול היהודי אינה אחראית על התוכן הפרסומי באתר, האחריות הינה על המפרסם בלבד

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד