בע"ה ב' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ל"ג בעומר בצל הקורונה: הפתרונות של הרשויות לשמחת החג

במקום מדורות שיסכנו את בטחון הילדים ויפעלו בניגוד להנחיות, חברת פריסמן הפקות מציעה פתרון: משאית עם אש קרה, מוזיקה ווידאו ברוח מירון ורשב"י שתסתובב ברחובות ובין הבתים ותשרה אווירת ל"ג בעומר.

  • תוכן שיווקי
  • י"ב אייר תש"פ - 10:37 06/05/2020
גודל: א א א

ל"ג בעומר שיחול בסוף השבוע הבא מעלה בפני הרשויות השונות בעיה גדולה כיצד לציין את החג בצל משבר הקורונה. על פי הפרסומים, הממשלה צפויה לאסור השנה הדלקת מדורות מרכזיות, מה שגורם לראשי רשויות במגזר החרדי והדתי למצוא פתרונות יצירתיים על מנת לתת לתושבים כמה שיותר מאווירת החג.

מי שמציע פתרונות יצירתיים לקראת ל"ג בעומר הוא יוסף פריסמן בעל חברת הפקות, שיוזם מגוון שירותים והפעלות שאותם יהיה ניתן לקיים למרות הקורונה. בין הפתרונות שמציע פריסמן אלו משאיות גדולות שיסתובבו ברשויות השונות עם מסכי לד ענקיים ובהם סרטונים ברוח מירון ורשב"י וכן מערכות הגברה גדולות עם מוזיקה. כך, התושבים יוכלו לעמוד בחצרות ובמרפסות וליהנות מהאווירה מבלי לרדת לרחוב ומבלי לסכן את עצמם.

פתרון נוסף שמציע פריסמן אלו משאיות גדולות שיסעו ברחבי הרשות עם אובייקט של אש קרה עליהם, כזאת שלא מסכנת את הציבור אך נותנת את התחושה של המדורה. באמצעות הפתרון הזה תוכל המשאית להסתובב בין כל הרחובות של העיר או הרשות המקומית ובכך כל התושבים יוכלו ליהנות מהמדורה הניידת. 

בימים האחרונים כבר השלימו מספר רשויות את ההתארגנות על המשאיות המיוחדות לקראת החג. 

יוסף פריסמן סיפר כי "כמעט ואין ילד שלא מחכה לל"ג בעומר וכן לאווירת החג המיוחדת שיש סביב החג. לאור המצב הבעייתי שבו אנחנו נמצאים שלא יהיה ניתן לציין את ל"ג בעומר כמו כל שנה, צריכים להיות יצירתיים בשביל שהשגרה תימשך כמה שרק אפשר. לכן אנו מציעים את הפתרונות האלו שבאמצעותם יוכל כל ראש עיר, כל ראש מועצה אזורית או מקומית, לשמח את תושביו ולעזור להם לחגוג בצורה מהנה את ל"ג בעומר. המשאיות שאותם אנחנו נעמיד לראשותם יסתובבו בכל שכונה, יכנסו לכל רחוב, כך שכל בית וכל משפחה יכולו להינות מאוורית החג".

לדבריו של פריסמן לא מדובר רק בפתרון לצורך ההווי, אלא גם פתרון בטיחותי עבור התושבים. "ברור לכולם שחלק גדול מהילדים יחפשו לעשות מדורות כמידי שנה. לכן הפתרונות האלו באים לחפות על העדר המדורות ובמקום שהילדים יסתובבו ברחובות והיו נתונים לסיכון מהקורונה, ולא להפר את ההנחיות, יוכלו הילדים להמשיך ולהישאר בבתיהם ולקבל תחלופה טובה ומהנה אחרת" הוסיף פריסמן.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


7 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 16 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד