בע"ה כ' אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

יעזור לכם לחסוך עשרות שקלים בקנייה

אתר אינטרנט חדש מרכז את כל הקופונים לקניות במרכולים ומאפשר לצרכנים לחסוך עשרות שקלים בכל קנייה

  • יח"צ
  • ה' חשון תשע"ה - 12:15 29/10/2014
גודל: א א א

הצרכן הישראלי כבר למד לחכות למבצעים ואינו מסכים לשלם כל מחיר עבור שמן זית או תחליף חלב לתינוק. עבור רבים, השימוש באפליקציות להשוואת מחירים ואיסוף קופונים הפכו למנהג שבשגרה על מנת לנסות ולהוזיל את מחיר הסל.

אתר חדש,בכתובת הזו,הנגיש מהמחשב וגם מהטלפון הנייד, מאפשר חסכון של עשרות שקלים בכל קניה באמצעות הצגת כל הקופונים שמציעים היצרנים ורשתות השיווק. לדוגמה, קופונים לגבינה צהובה ב-15% הנחה, 1+3 בקניית מעדן חלב עם קצפת, 25% הנחה בקניית קוטג', 50% הנחה על תחליפי חלב ועוד. השימוש באתר פשוט. ניתן להדפיס את הקופונים ולהציגם בקופה, להציג את הקופון מתוך הטלפון הנייד או להזין את קוד הקופון ברכישה אונליין (זמין בשופרסלonlineבלבד). האתר מתעדכן כל העת עם קופונים חדשים ומעדכן את הגולשים כאשר פג תוקפם של הקופונים או כאשר אינם מכובדים באחת מרשתות השיווק.

צילום מסך מתוך האתר (יחצנים)

את האתר הקימו האחים איתי ורזי הרשנהורן לאחר שמצאו את עצמם מעדכנים אחד את השני על מבצעים וקופונים חדשים. לדברי רזי "הקמנו את האתר קודם כל בשביל עצמנו. לא פעם הגעתי לסופר ונזכרתי שיש קופון ששכחתי להדפיס, עכשיו אני יודע שכל הקופונים נמצאים באתר ואפשר להשתמש בהם ישירות מהטלפון הנייד". איתי מוסיף "אין סיבה שנדפיס קופונים בעידן של הטלפונים החכמים. הבעיה הייתה שמסובך להגיע לקופה ולהתחיל לחפש את הקופונים שמפוזרים במייל, בפייסבוק או באתרי האינטרנט של היצרנים. לכך מצאנו פתרון פשוט ונוח".

הקופונים שבאתר מאפשרים חסכון של עד למעלה ממאה שקלים בכל קניה ובכך להפוך את עלות סל הקניות לשפויה יותר. למשל, שימוש בכל קופון שבאתר פעם אחת באתר שופרסלonlineמאפשר חסכון של 117 שקלים בכל קניה. באופן מצטבר, החיסכון יכול להגיע לאלפי שקלים בשנה.

הכתבה באדיבות יח"צ

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד