בע"ה כ"ז אב תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

3 דברים שאתם לא צריכים יותר בארנק

כרטיסי אשראי, צ'קים וקופונים כבר לא נמצאים אצלנו בארנק ונגמרו הימים שבהם נאלצתם לסחוב אותם ממקום למקום. למה זה קורה ומה האלטרנטיבות שכדאי להכיר? הנה המדריך המלא

  • ז' תשרי תש"פ - 09:00 06/10/2019
גודל: א א א

הטכנולוגיה בעולם מתקדמת בקצב מהיר ומה שנחשב בעבר למדע בדיוני קורם עור וגידים ממש לנגד עינינו. בין היתר, אפשר לראות את זה בהרגלי הצרכנות ובאופן שבו אנחנו מנצלים אתרי אינטרנט ואפליקציות ייעודיות כדי לחסוך זמן וכסף. עם זאת, מסתבר שדווקא בדברים חומריים שיש לנו בארנק אנחנו לא תמיד מצליחים לעקוב אחר המילה האחרונה.

הנה למשל 3 דברים שעדיין אולי נסחבים אתכם ממקום למקום, למרות שאתם בכלל לא צריכים אותם:

1. כרטיסי אשראי

נתחיל מהסוף: ניתן לשלם באמצעות אפליקציית ארנק דיגיטלי בהרבה מקומות ואין שום סיבה להחזיק כרטיס אשראי. גם אם המטרה היא לדחות את התשלום ולממן את ההוצאה בסוף החודש, ארנק דיגיטלי עושה את אותו דבר בצורה הרבה יותר נוחה, ידידותית ומאובטחת.

הארנק הדיגיטלי מחליף את הארנק הרגיל גם באופן שבו משתמשים בו וגם מבחינת הפונקציה שהוא ממלא. כך למשל מדובר על ארנק שמרכז בתוכו את כל מה שאתם צריכים על מנת להתנהל ברמה היום יומית, אך הוא מוסיף שכבת מידע ומאפשר מעקב אחר הוצאות. בנוסף, את הנתונים המגיעים מהארנק אפשר לסנכרן לאפליקציה ייעודית וכך לנהל את משק הבית טוב ויעיל יותר מאי פעם.

2. צ'קים

אי אפשר להזכיר דברים שאתם לא צריכים יותר בארנק בלי לדבר על אפליקציות העברת כספים. במקור, האפליקציות הללו נועדו להחליף את ההרגל המיושן של העברה בנקאית וביקור בסניף. מאז הצליחו האפליקציות להוכיח את עצמן בשלל מקרים ואף להפוך לאלטרנטיבה המומלצת עבור השימוש בצ'קים.

במילים אחרות, אפליקציות העברת כספים משחררות אתכם סופית מהמרדף האינסופי אחר הצ'קים שנותרו בפנקס. צריכים לשלם למורה של הילד? קליק אחד וסיימתם. יש לכם חוב לוועד הבית? פשוט בחרו אותו מרשימת אנשי הקשר ותוכלו להמשיך בחייכם.

3. קופונים

הקופונים הצליחו לתקופה מסוימת להשתלט על סדר היום התקשורתי ולשנות כמעט מהבסיס את המודל העסקי של חברות בכל רחבי העולם. מאז השימוש בקופונים מעט התמתן, מה גם שהם החליפו מצב צבירה: במקום להיות מודפסים בעיתונים ובמגזינים ולחייב אתכם לגזור אותם כדי להכניס לארנק, הכל נמצא כיום באפליקציות.

כמעט כל רשת שמכבדת את עצמה ומקבלת קופונים מציעה אותם גם באפליקציה. השימוש בקופונים כאלה דומה מאוד לקופונים הרגילים, כי כל מה שצריך לעשות זה להציג אותם בקופה או לסרוק בעמדה העצמאית המיועדת לכך.

כמו כן, האפליקציות יודעות לעדכן כאשר יש קופונים חדשים במערכת ועל מבצעים עם תוקף מוגבל. גם פה, השאיפה היא לחסוך את המקום בארנק וחשוב מכך – לחסוך בהוצאות מיותרות.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד