בע"ה י"ג כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

3 סיבות מדוע אתם צריכים להפסיק ללכת לסופר

יציאה מהבית דורשת בזבוז זמן והוצאת אנרגיות אבל למזלנו יש אלטרנטיבות לא פחות טובות שמביאות את הקניות עד פתח הדלת

  • yellow | תוכן שיווקי
  • כ"ו כסלו תשע"ט - 12:55 04/12/2018
גודל: א א א

בעידן הנוכחי עומדים לרשותנו כלים טכנולוגיים מתקדמים שבעבר היינו יכולים רק לדמיין עליהם. אחד מהם מיוצג על ידי רשת האינטרנט, שמאפשרת לנו להעביר מסרים במהירות שיא ולתקשר עם אנשים מכל רחבי העולם. במקביל, אותה רשת גם מספקת עבורנו יתרונות ברמה היום יומית. יתרונות כאלה אפילו לא דורשים מאתנו רקע טכני ואין ספק לגבי ההשפעה החיובית שלהם על השיפור באיכות החיים.

הנה למשל 3 סיבות שקשורות לעולם של היום ומוכיחות למה אתם צריכים להפסיק ללכת לסופר:

1. כדי לחסוך זמן ועצבים

כל יציאה מהבית כרוכה בעמידה בפקקים ובחיפוש אחר מקומות חניה. במדינה שבה מספר הרכבים הפרטיים מופרז בהשוואה לכמות התושבים ואין מה לדבר על תחבורה ציבורית, היציאה מהבית כרוכה בסוג של סבל.

עם זאת, יש אלטרנטיבה והיא לעשות קניות באינטרנט. בעזרת הקניות ניתן להתכונן לשבת בצורה מסודרת, לחסוך זמן יקר בימי חמישי בערב ולהפסיק לעמוד בתורים המטורפים של שישי בבוקר. למעשה, החיסכון בזמן מתחיל בחניה אבל כולל גם את הסופר עצמו וכל מה שכרוך בסידורים השבועיים הרגילים.

2. בשביל לצמצם בהוצאות

קניות דרך האינטרנט חוסכות בהוצאות. החיסכון נובע קודם כל מעצם העובדה שבשיטה כזו אפשר לעקוב בזמן אמת אחר הרשימה, להסתכל בתחתית המסך בכל רגע נתון מה הסכום המצטבר ולבצע את ההתאמות הנדרשות. כמו כן, ישנם כלים שמטרתם לסייע לנו לחסוך ובהם שימוש ברשימות קניות או המלצות לפי הטעם האישי.

במילים אחרות, הרשתות הגדולות מעודדות אותנו לקנות באינטרנט ולכן עוזרות לנו לחסוך. הן עושות זאת באמצעות הקצאת משאבים שאין בסניפים ובעזרת טיפול מוקפד ומקצועי בכל שלבי ההזמנה. הצמצום בהוצאות מצטבר למאות שקלים בחודש ועשוי להגיע לסכומים משמעותיים מאוד.

3. על מנת שהקניות יגיעו עד פתח הדלת

הנוחות מהווה בפני עצמה סיבה טובה להפסיק ללכת לסופר ולהתחיל להזמין את הקניות עד פתח הבית. בעזרת האינטרנט אפשר לדאוג שהקניות יגיעו בלי שנתאמץ, בשעה שנוחה לנו ובאופן שלא פוגע בשגרה של שאר בני המשפחה.

קניות דרך האינטרנט משתלמות גם אם מוסיפים לסל את דמי המשלוח. מעבר לכך, יש הרבה מבצעים של רכישות מעל סכום מסוים שבהן המשלוח הוא בחינם. המסקנה היא בכל מקרה ששווה להשקיע כמה דקות בבדיקת תנאי המשלוח ושהנוחות היא דרך טובה לשפר את איכות החיים.

לסיכום, יש הרבה סיבות בגללן אתם צריכים להפסיק ללכת לסופר והבולטות שבהן קשורות לחיסכון בזמן, בכסף ובעצבים. האינטרנט מלא בהצעות נוחות לקניות עבור כל המשפחה ושווה לנסות אותן.

******

פרסומי: לחץ כאן לקנייה אינטרנטית באתר זיפי - פשוט לקנות מחו"ל.

*מערכת הקול היהודי אינה אחראית על התוכן הפרסומי באתר, האחריות הינה על המפרסם בלבד

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 16 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד