בע"ה י"ג תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

5 מוצרים שהורינו זקוקים להם

העזרה להורים היא החובה של כל אחד. כדי לעזור להורים, חשוב להכיר את הפתרונות השונים הקיימים בשוק, אשר יוכלו להפוך את חייהם לקלים ובריאים יותר. חלק מהפתרונות הללו נועדו כדי לטפל בבעיות בריאותיות, וחלק פשוט בשביל לעשות טוב על הלב. במאמר זה נציג 5 מוצרים כאלו, תחתונים סופגים, מקל הליכה, מכשירי שמיעה, מיטה מתכווננת וגרבי לחץ.

  • תוכן שיווקי
  • ז' ניסן תש"פ - 18:16 01/04/2020
גודל: א א א

תחתונים סופגים

בריחת שתן היא תופעה פתולוגית ממנה סובל אחוז נכבד מאוד מהאוכלוסייה. גם אנשים אשר לא סובלים מבריחת שתן בגיל צעיר, עשויים בהחלט לפתח את התופעה כאשר יתבגרו. הגורמים לבריחת שתן בגיל המבוגר כוללים פגיעה עצבית עקב לחץ דם או סכרת, לחץ על עמוד השדרה, חולשת שרירים ועוד. תחתונים סופגים הם מוצר אשר יוכל לסייע להורה לחזור לתפקוד מלא, בלי חשש מבעיות חברתיות או מבושה. החשש מאבדן שליטה על הסוגרים בנוכחות אנשים עשוי להוביל אדם מבוגר להסתגרות בתוך ביתו, שתחמיר את מצבו הבריאותי. כדאי לדבר על הנושא בפתיחות, ולהציע תחתונים סופגים במידה ויש צורך בכך.

 

מקל הליכה

מקל הליכה נחשב כסמל המובהק ביותר של הזקנה. עבור הורים רבים, מקל הליכה הוא בבחינת קו הגבול בין אדם צעיר למבוגר. חשוב מאוד לשבור את הסטיגמה הזו. מקל הליכה הוא כלי נהדר, אשר יכול לסייע למבוגרים להמשיך ולהתנייד באופן עצמאי. אחד הסיכונים הגדולים ביותר בגילאים המבוגרים הוא נפילות. נפילה חזקה אחת יכולה בגילאים המבוגרים לייצר שברים אשר ההחלמה האיטית שלהם תגרום לנזק בלתי הפיך. מקל הליכה הוא כלי שיכול למנוע זאת, ולאפשר המשך תנועה חופשית ובטוחה.

 

מכשירי שמיעה

אבדן יכולת השמע היא נושא רגיש ביותר בגיל השלישי. מדובר באבדן איטי, אשר עד שלב מסוים ההורה יסביר אותו בדיבור המהיר של המשפחה, או בעייפות. חשוב מאוד להכיר ולעשות שימוש במכשירי שמיעה במידה ויש בהם צורך. בלי החזרה של יכולת השמע, ההורה יתחיל להסתגר בתוך עצמו גם באירועים חברתיים כאשר הוא מוקף במשפחה. מכשיר שמיעה גם יוכל לסייע להורה לצפות בהצגות תיאטרון ובטלוויזיה, ולהסתובב בביטחון מחוץ לבית.

 

גרבי לחץ

מבוגרים רבים סובלים מבעיות בכליות ומלחץ דם גבוה, אשר גורמים לבצקות באזור הרגלים. בצרות אלו יכולות לייצר פצעים שייקח להם זמן ממושך להירפא, ולהגביל את יכולת התנועה. גרבי לחץ הם פתרון פשוט, זול ומהיר לכך. הן אמנם לא פותרות את הבעיה המקורית, אך הן יקלו על הבצקות משמעותית, ויאפשרו המשך תנועה תקינה של הרגל. הן עושות זאת פשוט בהפעלת לחץ מבוקר ושווה על שתי הרגלים לאורך כל שעות היום, אשר מעודד את הכנסת הנוזל העודף אל המערכת הוורידית.

 

מיטה מתכווננת

עבור מבוגרים אשר מבלים שעות רבות במיטה, כדאי לרכוש מיטה מתכווננת. היא מאפשרת ישיבה לקבלת מבקרים או צפייה בטלוויזיה. בנוסף, היא יכולה לסייע בירידה לצורך הליכה לשירותים או למקלחת.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד