בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: חמישי א' חשון תשפ"ב (7/10/2021)

ריכוז חדשות היום בקצרה: הסדר טיעון לבדואי שתקף ילדה, ח"כ פרוש הפסיק ועדה של ח"כ קריב, תינוקת נפצעה קשה מאוד בתאונה, ממשל ביידן: הפסיקו את הבנייה ביו"ש, המתמחים הודיעו על התפטרותם, הסתווניות החלו לפרוח.

  • מערכת הקול-היהודי
  • א' חשון תשפ"ב - 17:50 07/10/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

הסדר טיעון עם בדואי שפרץ לבית ותקף בת 10 בנגב
הפרקליטות חתמה על הסדר טיעון במסגרתו הודה בדואי מהפזורה בן 17 שפרץ לבית ותקף באכזריות ילדה בת 10 ביישוב בדרום הארץ לפני כ8 חודשים. משפחת הילדה נאלצה לקבל את ההסדר בכדי להימנע מהצורך של ילדתם להעיד על המקרה הקשה שחוותה.

ח"כ פרוש הפסיק באמירת תהילים ישיבת ועדה בראשותו של ח"כ קריב
ח"כ מאיר פרוש מיהדות התורה מחה היום על הגעתו של יו"ר ועדת הכנסת, גלעד קריב לכותל עם ספר של הנשים הרפורמיות המגיעות לכותל. פרוש טען כי קריב מנצל את חסינותו ומשדל אנשים להפר את סדרי הכותל, לבזות ולרמוס את קדושת המקום. ח"כ פרוש ישב בחדר הועדה ואמר פרקי תהילים, דבר שאילץ את קריב להפסיק את הישיבה לזמן מה. חה"כ אלעזר שטרן המועמד לתפקיד יו"ר הסוכנות הציונית אמר השבוע כי "אולי טוב שיש התבוללות כאן בארץ, על מנת שנבין טוב יותר את קשיי ההתמודדות של יהודי התפוצות עם הנושא ונעבוד יחד ליצור יהדות שמקשיבה לבעיות של כולם אבל גם מייצרת פתרונות ואפשרויות", דברי שטרן

תינוקת כבת 3 חודשים נפצעה קשה מאוד סמוך לחוות גלעד
תינוקת כבת שלושה חודשים נפצעה הבוקר באורח קשה מאוד בתאונת דרכים בכניסה לישוב חוות גלעד שבשומרון.

גורמים בממשל ביידן: הפסיקו את הבנייה ביו"ש  
ממלא מקום שגריר ארה"ב בירושלים שוחח עם יועצי בנט ואמר כי ביידן רוצה לראות הפחתה בבנייה בהתיישבות ביהודה ושומרון. ראש מועצה אזורית שומרון, יוסי דגן, אמר כי הוא מתנגד לבקשת ארצות הברית "לרסן" את הבנייה ביהודה ושומרון. "יש לראש הממשלה זכות לבנות את ארץ ישראל בכל מקום, והעם מצפה ממנו לעשות את זה בלי לקבל הכתבות".

ערבי נעצר בגין ירי זיקוקים לעבר הדסה הר הצופים
בן 20 מירושלים נעצר ביום שלישי, בחשד שירה זיקוקים לעבר המרכז הרפואי הדסה הר הצופים ומעצרו הוארך בשלושה ימים. טרמפיסטיות שעמדו בצומת יצהר הקטנה, בתחנה לכיוון חוות גלעד, דיווחו שרכב ערבי סטה לכיוונן וכמעט פגע באחת מהן. האירוע הועבר לטיפול כוחות הביטחון. הר חברון: זריקות אבנים לעבר אוטובוס סמוך לבית חג"י. באירוע נוסף בגזרה, ערבים זרקו אבנים על אוטובוס חיילים סמוך לנגוהות. עציון: זריקות אבנים על רכבים מהבית ספר הערבי, סמוך לצומת מעלה עמוס.

נציגי המתמחים הודיעו על התפטרות
נציגי ארגון הרופאים המתמחים "מרשם" הגישו היום את מכתב ההתפטרות עליו חתומים 2590 מתמחים, מומחים, סטאז'רים וסטודנטים. זאת, עקב מחאתם על שעות המשמרות הארוכות.

התחזית: עלייה בטמפרטורות, ירידה בלחות
מזג האוויר היום בהיר, וכן הטמפרטורות יעלו והלחות תרד. אחרי הצהריים צפויות רוחות צפוניות לאורך החוף. בלילה יוסיף להיות בהיר. מחר תחול עלייה נוספת בטמפרטורות, וייעשה חם ויבש מהרגיל לעונה. בשבת ויום ראשון – דומה.

הסתווניות החלו לפרוח ברכס בשנית שברמת הגולן

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 47 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד