בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: ראשון ו' תשרי תשפ"ב (12/9/2021)

ריכוז חדשות היום בקצרה: לשכת בנט מכחישה החזרת מזוודות הכסף, יהודי נעצר בגין ירי לעבר ערבים בחברון, קליע חדר לבית בגבעת גל, ערבי מג'אבל מוכבר סחט באיומים קטין עם מוגבלות, נהגי אוטובוס חסמו צמתים בת"א ועוד.

  • מערכת הקול-היהודי
  • ו' תשרי תשפ"ב - 17:41 12/09/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

לשכת בנט מכחישה את הדיווחים על החזרת מזוודות הכסף
הדיווחים על החזרת העברת הכספים מקטאר לרצועת עזה באמצעות מזוודות כסף, הוכחשו היום על ידי לשכת בנט ואמרו כי המתווה הקודם לא יחזור על עצמו

תושב קריית ארבע נעצר בחשד שירה לעבר ערבים בחברון
תושב קריית ארבע בן 28 נעצר הלילה בחשד שירה לעבר ערבים בחברון והשליך לעברם אבנים. היהודי טען כי עשה כן על מנת לסייע לשני צעירים יהודים שנקלעו לעימות עם הערבים. מעצרו הוארך ביומיים.

קליע חדר אל תוך חדר ילדים בגבעת גל
קליע חדר במהלך הלילה לתוך חדר ילדים בבית בשכונת גבעת גל בחברון. רק בדרך נס לא ישנה אותה העת פעוטה כבת 3 בחדר. בחודשים האחרונים התרחשו אירועי ירי רבים לעבר השכונות בחברון וקרית ארבע  

בן 15 זרק אבנים לעבר מתחם קבר רחל
ערבי בן 15 מבית לחם נעצר היום לאחר שיידה אבנים לעבר מתחם קבר רחל. הוא הועבר לחקירה במשמר הגבול. באירוע אחר, הושלך בלוק על רכב בגשר גני אביב בלוד. בנס אין נפגעים בגוף. הנהגת נפגעת חרדה.

זירת מטענים התגלתה במצפה עדי עד בבנימין סמוך לשבת
ערנות אורח ותושיית רבש"ץ מנעו אסון באזור תיירותי: לאחר שמחבלים תלו דגלים - רבש"ץ עדי עד הוזעק למקום על ידי אורח בישוב והורה שלא להתקרב למקום. לחבלנים התברר כי מדובר בזירת מטענים ובהורדת הדגלים היה מתרחש פיצוץ.

בן 25 פצוע אנוש מירי בנצרת
צעיר בן 25 נפצע היום באורח אנוש מירי סמוך לביתו בנצרת. הוא פונה לבית החולים האנגלי בעיר. תושב העיר בן 43 נעצר בתום מרדף אחר רכבו.

ערבי מג'אבל מוכבר סחט באיומים קטין עם מוגבלות
ערבי בשנות ה-20 מירושלים חשוד כי סחט באיומים, כספי ביטוח לאומי מקטין עם מוגבלות.

המשטרה ושב''ס יפצו שלושה צעירים
ביהמ"ש השלום בירושלים הורה למשטרה ולשב"ס לפצות ב 37 אלף ₪, שלושה צעירים על הפרות גסות של זכויותיהם, כגון: איזוק במקום ציבורי, אי מתן מזון כנדרש וחיפוש בהפשטה שלא לצורך.

בנט על בריחת המחבלים: מערכות המדינה התנוונו
רה"מ אמר היום כי כמות האנרגיה והמאמצים לתקן רצף של כשלים, שלא היו צריכים לקרות, עצומה וחייבים להפיק לקחים. עוד אמר כי מערכות במדינה התנוונו בשנים האחרונות.

בניין המגורים בחולון שפונה מדייריו אתמול - קרס מעצמו
בניין מגורים בחולון קרס היום מעצמו, לאחר שאתמול פונה מדייריו, מחשש לקריסה.

נהגי אוטובוס הפגינו מול קריית הממשלה בת"א וחסמו צמתים
נהגי אוטובוס מכל רחבי הארץ הפגינו היום מול קריית הממשלה בתל אביב וחסמו את צומת הרחובות מנחם בגין-קפלן, במחאה על הפגיעה בתנאי העסקתם וכן האלימות אותה חווים.

תשעה חודשים למות אהוביה סנדק - חבריו יוצאים במיזם לזכרו
מיזם לזכרו: פיתוח תשתיות לגבעות חדשות שהוקמו לאחרונה, במטרה להקל את תנאי החיים למשפחות בגבעות לקראת החורף. החברים קוראים לציבור לקחת חלק במיזם ולתרום כחלק ממנהג "פדיון הכפרות" לפני יום כיפור. "אהוביה כבר איננו איתנו - אך דרכו ומסירותו עדיין פועמות בשטח"

התחזית: תחול ירידה קלה בטמפרטורות
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית וייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל בצפון הארץ ובמישור החוף. בנוסף, תחול ירידה קלה נוספת בטמפרטורות, והן תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. בשני עד רביעי צפויה עלייה קלה בטמפרטורות והכבדה בעומסי החום. ביום כיפור, תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות והקלה בעומסי החום.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 47 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד