בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: ראשון כ"ח אלול תשפ"א (5/9/2021)

ריכוז חדשות היום בקצרה: באיומי סכין: בדואים שדדו בחורי ישיבה, רבבות יהודים באומן, נכים חסמו את נתב"ג, כתב אישום נגד בן 16 בגין רצח, כוכבי והרצוג הגיעו לבית משפחת שמואלי.

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח אלול תשפ"א - 17:40 05/09/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

באיומי סכין: בדואים שדדו תיקים מבחורי ישיבה שעמדו בתחנת הסעה
אמש, בדואים רעולי פנים חמושים בסכין, איימו על נערים, תלמידי ישיבה שעמדו בתחנת הסעה בצומת דבירה ושדדו את התיקים שלהם עם תפילין והציוד האישי. אביו של אחד הנערים: "תוצאה של אזלת יד גורמי האכיפה בפרעות האחרונות".

 

כוכבי והרצוג הגיעו לבית משפחת שמואלי

הרמטכ"ל הגיע הבוקר לבית משפחת הלוחם בראל חדריה שמואלי הי"ד שנהרג בגדר המערכת בעזה. זאת, ברקע הביקורת של המשפחה על המקרה, ולאחר שכוכבי גיבה את הלוחמים ואמר כי "חברה שלא תגבה את חייליה ומפקדיה גם כשטעו, תגלה שאין מי שיילחם עבורה". נשיא המדינה ביקר במוצ"ש בבית משפחת שמואלי. הרצוג אמר כי כולנו קשובים לביקורת וחשוב לתחקר כל אירוע, אך חשוב גם להפנים ששדה הקרב לעולם לא יהיה שטח סטרילי.

רבבות יהודים הגיעו לאומן
לאחר שבשנה שעברה נאסרה יציאת יהודים לאוקראינה ולמרות התחלואה הגבוהה, רבבות יהודים הגיעו לעיר אומן כדי לערוך בציונו של רבי נחמן מברסלב את ראש השנה. רבים הקדימו השנה את הגעתם. הרשויות הישראליות סיפקו למשטרת אוקראינה תמונות של נערי גבעות ואלו מעוכבים שוב ושוב. "הבן שלי נעצר כבר 3 פעמים", סיפרה לקול היהודי אמו של אחד הנערים

נכים חסמו כניסות ויציאות בנתב"ג
שער מספר 1 בנמל התעופה בן גוריון נחסם היום כחלק מהפגנות הנכים. מקבוצת מאבק הנכים נמסר כי זהו איתות לממשלה כי הם דורשים את העברת כלל כספיי הרטרו לנכים באופן מיידי.

כתב אישום נגד בן 16 בגין רצח עבריין מין מורשע בן 42
בית המשפט השלום בלוד הגיש כתב אישום נגד נער בן 16, תושב השרון, בגין רצח חיים ויסמן, עבריין מין מורשע מנתניה בן 42, בדירתו שבעיר בחודש שעבר.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 48 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד