בע"ה ב' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: ראשון, י' כסלו תש"פ (8/12/2019)

התאונה הקטלנית: הנהג הערבי שוחרר / ערבים ירו רקטות מעזה והתפרעו על הגדר / הפגנה נגד תחבורה ציבורית בשבת / בוטלו התנאים המגבילים של זארוג / פועל ערבי הוכה במודיעין עילית ועוד...

 • י' כסלו תש"פ - 14:00 08/12/2019
גודל: א א א

כותרות היום בקול היהודי בשעה 14:00

 • התאונה הקטלנית בה נפגעה משפחת רימל: הערבי החשוד בתאונה שוחרר ממעצר
 • בשל אירוע של חסידות גור: רחובות יחסמו מחר בירושלים
 • ערבים מעזה ירו רקטות. צה"ל תקף ברצועה
 • שוב חזרו ההתפרעויות על גדר רצועת עזה
 • תחבורה ציבורית בשבת: מאות הפגינו מול ביתו של ראש עיריית תל -אביב
 • השופט ביטל את התנאים המגבילים מעל נריה זארוג
 • המשטרה: כתובת "לכו לאויב" רוססה על טיולית שהסיעה שוטרי מג"ב ל'קומי אורי'
 • מודיעין עילית: תושבים הכו פועל ערבי
 • האינתיפאדה המושתקת: נזק נגרם לכלי רכב בבנימין, בשומרון בהר חברון ובגוש עציון
 • מזג האוויר: ירידה בטמפרטורות, מהצהרים ייתכן גשם

 

חדשות היום בהרחבה:

 

התאונה הקטלנית בה נפגעה משפחת רימל: הערבי החשוד בתאונה שוחרר ממעצר

בית המשפט לתעבורה בירושלים דחה את בקשת המשטרה הבוקר ושחרר את טארק כורד, הערבי החשוד בביצוע תאונת נדרכים הקטלנית שגבתה את חייהן של ציפי רימל ובתה התינוקת נעם רחל. ביום שישי האחרון שחרר בית המשפט את את כורד לאחר שקבע כי אין ראיות חדשות. זמן קצר לאחר מכן המשטרה עצרה את החשוד בשנית לאחר שהתקבלה ראיה חדשה. אולם כאמור הבוקר שחרר בית המשפט את כורד פעם נוספת. בתאונה הקטלנית נפצעו גם האב אפרים ובנו איתי בן ה-12, ושניהם עדיין מאושפזים במצב קשה ואנוש.

בשל אירוע של חסידות גור: רחובות יחסמו מחר בירושלים

משטרת התנועה נערכת לחסימות כבישים ושיבושי תנועה מחר בירושלים, בשל חתונת בנו של אדמו"ר מגור שיתקיים מחר בעיר, ובו צפויים להשתתף אלפי בני אדם. החל מהשעה 13:00 יחסם לתנועה חלק מרחוב ירמיהו, לשני הכיוונים. כמו כן, תחסם התנועה ברחובות הסמוכים המובלים למקטע החסום ברחוב ירמיהו. קווי התחבורה הציבורית יפעלו במסלולים חלופיים.

ערבים מעזה ירו רקטות. צה"ל תקף ברצועה

במוצאי שבת ערבים ירו שלוש רקטות לעבר יישובי ישראל. אזעקות צבע אדום הופעלו בעיר שדרות ובמספר יישובים הסמוכים לרצועת עזה.

בהמשך הודיע צה"ל כי מטוסי ומסוקי קרב של צה"ל תקפו במהלך הלילה יעדי טרור שבצפון רצועת עזה. בין היתר הותקפו מחנה צבאי, עמדה צבאית של הכוח הימי של חמאס ועוד.

שוב חזרו ההתפרעויות על גדר רצועת עזה

לאחר מספר שבועות בהן לא נערכו התפרעויות בימי שישי על גדר רצועת עזה, חידש חמאס את ההתפרעויות, מה שמכונה "צעדות השיבה". במהלך ההתפרעויות הגיעו אלפי ערבים לגדר והשליכו אבנים, בקבוקי תבערה ומטענים לעבר הגדר ולעבר כוחות צה"ל.

תחבורה ציבורית בשבת: מאות הפגינו מול ביתו של ראש עיריית תל -אביב

מאות בני אדם השתתפו במוצאי השבת בהפגנת מחאה מול ביתו של ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, זאת במחאה על חילול השבת במרחב הציבורי. "פורץ את הסטטוס קוו ומשנה את צביון המדינה בחטף, בלי רשות ובלי אישור מהעם".

השופט ביטל את התנאים המגבילים מעל נריה זארוג

שופט בית משפט השלום בירושלים ביטל את כל התנאים המגבילים שהוטלו קודם לכן על המורחק המנהלי נריה זארוג. זאת בעקבות בקשה שהגיש עו"ד עדי קידר, מטעם ארגון חוננו.

המשטרה: כתובת "לכו לאויב" רוססה על טיולית שהסיעה שוטרי מג"ב ל'קומי אורי'

המשטרה מדווחת כי כתובת גרפיטי "לכו לאויב" רוססה על טיולית שהסיעה שוטרי מג"ב לכיוון שכונת קומי אורי בישוב יצהר בשומרון. כמו כן, דובר המשטרה אמר כי שניים מצמיגי הרכב נוקבו.

מודיעין עילית: תושבים הכו פועל ערבי

המשטרה מדווחת כי פועל ערבי במודיעין עילית התלונן כי ארבעה יהודים הכו אותו וגרמו לפציעתו באורח קל, לאחר שזה מנע מהם להיכנס למקווה במקום.

האינתיפאדה המושתקת: נזק נגרם לכלי רכב בבנימין, בשומרון בהר חברון ובגוש עציון

נזק נגרם הבוקר למספר כלי רכב בשורה של אירועים שונים. בין היתר, ערבים יידו אבנים לעבר כלי רכב סמוך לכפר אל חאדר שבגוש עציון, סמוך לכפר סינג'יל שבבנימין וסמוך לבית חגי שבהר חברון. כמו כן, ערבים יידו אבנים לעבר כלי רכב סמוך לבית חורון ובמקומות נוספים. אמש ערבים יידו אבנים לעבר אוטובוס בין תפוח למגדלים.

הבוקר נעצרה ערבייה כבת 17 סמוך למערת המכפלה בחברון, זאת לאחר ששלפה סכין לעבר שוטרי מג"ב במקום וקראה "מגיע לכם למות, באתי להיות שהידה". המחבלת נעצרה ללא שנפגעה.

מזג האוויר: ירידה בטמפרטורות, מהצהרים ייתכן גשם

מזג האוויר היום מעונן חלקית. בשעות הצהרים ייתכן גשם קל בצפון הארץ ובמרכזה ותחול ירידה קלה בטמפרטורות. בשעות הערב צפוי לרדת גשם ברוב אזורי הארץ, כשהוא מלווה בסופות רעמים יחידות.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


12 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 96 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד