בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שלישי י"ח מנחם-אב תשפ"א (27/7/2021)

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: 7 בתים פונו באדוריים, סוכני מוסד נעצרו באירן, 5 ערבים חשודים ברצח שייח ביפו, כרם נעקר ונגנב בבת עין, שוחררו נפגעי הלינץ', עבר חוק הדיינים, הרעלת חיות בר בצפון, 98 גופות זוהו במיאמי.

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ח אב תשפ"א - 16:20 27/07/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

הר חברון: פונו 7 בתים מאוכלסים באדוריים
המדינה פינתה הבוקר 7 משפחות מ"בית דרור", על שם מח"ט יהודה דרור וינברג הי"ד, מרכז חירום אדוריים בהר חברון. שטח צבאי סגור הוטל על כל האזור ופונו כל המבנים באמצעות כלים כבדים של המנהל האזרחי.

דיווחים באיראן: נעצרו סוכני מוסד
המשרד לביטחון הפנים באיראן הודיע היום כי חשף ועצר רשת של סוכני מוסד במדינה. לפי ההודעה, הסוכנים שנעצרו תכננו פעולות חבלה במדינה.

5 ערבים נעצרו בחשד לרצח שייח בכיר ביפו
המשטרה עצרה הבוקר חמישה ערביי יפו בגין מעורבות ברצח השייח מוחמד אבו ניג'אם לפני כחצי שנה, ובניסיון רצח אחיינו שנפצע באורח קשה באירוע הירי. על פי החשד, ארבעה גברים ואישה, ביצעו את הרצח על רקע יריבות בין משפחות בעיר.

ערבים הציתו רכב בשכונת שמעון הצדיק
שני ערבים, בני 14 ו-17 תושבי ירושלים הציתו כלי רכב בשכונת שמעון הצדיק, נעצרו הועברו לחקירה. זמן קצר לפני כן, כוחות שנכחו במקום הבחינו ברכב של יהודי שעולה באש ונשרף כליל.

 

בת עין ב': כרם בשווי עשרות אלפי ש"ח נעקר ונגנב
כרמים בני שלושה שבועות נעקרו אתמול בבת עין ב'. ערבים מהכפר הסמוך הוציאו את כל הגפנים, הבזנטים והצנרות ולקחו אותם באמצעות שני טנדרים.

נפגעי הלינץ' בשומרון שוחררו ללא כל תנאי
הצעירים שנפגעו בלינץ' בשומרון ונלקחו לחקירת שב"כ ומשטרה, שוחררו בתחנה ללא כל תנאי לאחר התעקשות עורך דינם שלא להסכים על שום תנאים מגבילים ולא יובאו לבימ"ש לדיון.

אושר חוק הדיינים בקריאה ראשונה
מליאת הכנסת אישרה הלילה את חוק הדיינים בקריאה ראשונה, עם רוב של 59 תומכים מול 51 מתנגדים. החוק, שישנה את הרכב הוועדה למינוי דיינים, נפל לפני כשבועיים בהצבעה במליאה בגלל הצבעה שגויה של יו"ר הכנסת מיקי לוי.

חשד להרעלה מכוונת בגליל העליון
כ-20 פגרי חיות בר בהם תנים, שועל, קיפוד ועוף דורס נדיר אותרו היום באזור קדיתא בגליל העליון, עולה חשד שמתו מהרעלה מכוונת. חקלאי עוכב לחקירה ופקחי רשות הטבע והגנים ממשיכים בסריקות באזור אחר פגרים וממצאים נוספים.

אסון הבניין במיאמי: זוהתה הגופה האחרונה
מספר ההרוגים באסון קריסת הבניין במיאמי עלה ל-98 בני אדם. זאת, לאחר שהאדם האחרון שנחשב כנעדר נמצא וזוהה.

התחזית: ללא שינוי ניכר בטמפרטורות
היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות. בלילה יהיה בהיר עד מעונן חלקית. הים גלי ומסוכן לרחצה. לקראת שבת יתפתח גל חום נוסף

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 47 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד