בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שלישי ל' שבט (1/2/22)

ריכוז חדשות היום בקצרה: המשטרה מודה בחריגה בהפעלת תוכנת הריגול, עליה של 210% בפיגועי אבנים, נגזר דינו של אריה דרעי, בפעם ה-9 ערבים שרפו את רכבו של טל, חרם על "אסם", הפרקליטות הדליפה חומרי חקירה, עליה במטמפרטורות

  • מערכת הקול-היהודי
  • ל' שבט תשפ"ב - 16:41 01/02/2022
גודל: א א א

המשטרה מודה כי חרגה מהנהלים

המשטרה הודתה היום כי נעשו חריגות מהנהלים בשימוש בתוכנת הריגול "פגסוס". בתוך כך, הודיע היועמ"ש כי מינה צוות לבדיקת הטענות לשימוש חריג בתוכנה.

בפעם התשיעית: ערבים שרפו את רכבו של טל

בפעם התשיעית מאז החלו פרעות "שומר החומות" שרפו ערבים לפנות בוקר את מכוניתו של טל יושובייב תושב שכונת "נחלת שמעון" בירושלים. קודם לכן דווח כי ערבים יידו אבנים אל יהודיה שחלפה במקום וריססו בגז פלפל נערים יהודיים.

מג"ד נצח יהודה ננזף

מג"ד "נצח יהודה" ננזף, ומ"פ ומ"מ מהגדוד הודחו מתפקידיהם, בעקבות מותו של ערבי כבן 80 שנעצר על ידי לוחמים מהגדוד, והושאר במבנה נטוש במשך מספר שעות כשלדברי הלוחמים הם סברו שהוא ישן.

זועבי: הבנות עם הקואליציה על קרקעות בנגב

ח"כ ג'ידא רינאוי-זועבי מ"מרצ" טענה היום (ג') כי הצביעה בעד חוק הגיוס לאחר שהגיעה להבנות עם הקואליציה על הסדרת קרקעות ובתים עבור הבדואים בנגב, והסדרת הכפרים הבלתי מוכרים.

עובדים במעון חוסים חשודים בהתעללות

ארבעה עובדים במעון חוסים באיזור השרון נעצרו בתום חקירה סמויה בחשד להתעללות חמורה ותקיפת חסרי ישע.

דבורה ברלינר תחליף את מרים נאור

השופטת בדימוס דבורה ברלינר תמונה לראשות הוועדה לחקר האסון בהילות הרשב"י במירון במקום מרים נאור ז"ל שנפטרה בתחילת שבוע שעבר. 

חרם על "אוסם"

בשל כוונתה של חברת אוסם להעלות מחירים, התחיל חרם צרכנים על מוצרי החברה שהוביל גיא לרר בתכנית הצינור. היום הודיע ראש עיריית קרית מלאכי כי הוא מצטרף לחרם ויפסיק לקנות ממוצרי החברה עד שתחזור בה מכוונתה להעלות מחירים.

"עליה של 210% בפיגועי אבנים"

תנועת "הביטחוניסטים" הציגה נייר עמדה המצביע על נסיקה של 210% במספר פיגועי יידוי אבנים ו-156% במספר זריקת בקבוקי תבערה, בשנת-2021. בשל העליה התנועה קוראת לקבוע עונשי מינימום מחמירים למיידי אבנים וזורקי בקבוקי תבערה.

ביהמ"ש אישר את עיסקת הטיעון של אריה דרעי

בית המשפט אישר היום את עיסקת הטיעון של אריה דרעי במסגרתה הודה בעבירות מס וייקנס בסכום של 180,000 ₪. כמו כן נגזרה עליו שנת מאסר על תנאי.

הפרקליטות הדליפה חומרי חקירה

שנים מהנערים שנפצעו בתאונה שבה נהרג אהוביה סנדק ז"ל תובעים פיצוי בסך 200,000 ש"ח מהפרקליטות בשל הדלפת סרטונים מחומרי החקירה. לטענת התביעה ההדלפה פוגעת בנערים שהיו קטינים בזמן האירוע ומהווה לשון הרע.

נאטמה דלת ביתו של המחבל

150 שוטרי מג"ב הגיעו הבוקר לביתו של המחבל פאדי אבו שחידם שרצח את אליהו קיי הי"ד בפיגוע בעיר העתיקה על מנת להרוס את ביתו, אך בשל חשש הנדסי לבתים אחרים בבניין הוחלט להסתפק בשבירת חלק מהקירות והרצפות ובאטימת דלת הכניסה.

תחזית

הערב והלילה צפוי להיות בהיר בצפון הארץ ובהרים ינשבו רוחות ערות. מחר יהיה מעונן בעננות בגובה רב ותחול עליה ניכרת בטמפרטורות.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 47 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד