בע"ה ב' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שלישי, ב' חשוון תשפ"א (20/10/2020)

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: מספר המובטלים ירד, יהודיה נוספת שבה ליהדותה, דרישת המשפחות השכולות ועוד...

  • מערכת הקול-היהודי
  • ב' חשון תשפ"א - 14:17 20/10/2020
גודל: א א א

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

המשטרה הצבאית פשטה על מלונית קורונה צה"לית ואכפה את פקודת 'השילוב הראוי'

המשטרה הצבאית פשטה על מלונית הקורונה הצה"לית באשקלון, ואכפה במקום את תקנות 'השילוב הראוי' הנוגעות להפרדה בין גברים לנשים. על פי הדיווח של עיתונאי בשבע שילה פריד, הפשיטה התרחשה לאחר שתועדה לינה משותפת של חיילים וחיילות בחלק מהחדרים ולאחר שדווח כי חיילת נכנסה להריון במלונית הקורונה.

ארגון להב"ה: יהודיה נוספת שבה היום לחיק היהדות

יו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין מדווח, כי היום שבה יהודיה נוספת ליהדות. לאחר שהמירה בעבר דתה לאיסלאם והתגוררה עם ערבי, היא חולצה בסיוע ארגון להב"ה. היום, באופן רשמי ועל פי חתיבת רבי בית הדין הרבני בחיפה, שבה היהודיה לעמה.

המשפחות השכולות בדרישה: "קיימו הבטחתכם - אל תשיבו את גופת המחבל עריקאת"

מצבו של בכיר הרשות הפלסטינית סאיב עריקאת המאושפז בירושלים לא ברור. בין כך, סיכוייו להחלים מהקורונה אפסיים. המשפחות השכולות פנו לנתניהו וגנץ: "למען בטחון ישראל - לא להחזיר את גופתו של עריקאת"

מסתמן: אישום נגד תושב רמת גן שחיבל במערכת החשמל של מערכת עיתון 'הארץ'

על פי הודעת המשטרה, יוגש היום כתב אישום נגד תושב רמת גן, בן 41 , בגין עבירות של איום על עיתונאי הארץ וחבלה במערכת החשמל של בניין המערכת בתל אביב בשבוע שעבר. החשוד נעצר ביום רביעי האחרון.

קרוב ל-2,000 קנסות חולקו היום בגין הפרת תקנות הקורונה

1,912 קנסות חולקו ביממה האחרונה בגין הפרת תקנות הקורונה - כך על פי הודעת המשטרה. בנוסף, 1,747 קנסות ניתנו בגין אי עטיית מסיכה ו-63 נוספים חולקו לבתי עסק בשל הפרת התקנות.

שירות התעסוקה: מספר דורשי העבודה ירד, אלפים שבו לעבודתם

על פי עדכון של שירות התעסוקה מהיום, עולה כי 5,915 מובטלים דיווחו על חזרה לעבודה ביממה האחרונה. זאת, בעוד שנרשמו 2,883 דורשי עבודה חדשים. בכך, ירד מספר דורשי העבודה בישראל ל-975,778, מהם 628,514 בחל"ת. מספר דורשי העבודה שנוספו מאז תחילת הסגר השני הוא 268,014, מהם 231,869 עקב יציאה לחל"ת. מתוך דורשי העבודה החדשים, עבור 191,091 זהו רישום שני לפחות בשירות מאז החל משבר הקורונה.

משלחת שרים מאיחוד האמירויות נחתה היום בישראל

משלחת שרים מאיחוד האמירויות הערביות נחתה היום בישראל. בהמשך היום, המדינות יחתמו על הסכם שיעניק פטור מויזה לאזרחים ישראלים שיטוסו לאיחוד האמירויות ולהיפך. כמו כן, כחלק מהמשלחת הגיעו גם שר האוצר של ארצות הברית סטיב מנוצ'ין ושליח הבית לבן אבי ברקוביץ'.

האינתיפאדה המושתקת: נהגים הותקפו באבנים סמוך לתקוע

ערבים יידו היום אבנים לעבר כלי רכב סמוך לתקוע שבגוש עציון.

מזג האוויר: חם מהרגיל בעונה, מחר תחול התקררות

מזג האוויר היום חם מהרגיל לעונה. בשעות הלילה יהיה בהיר עד מעונן חלקית וקריר בהרים. מחר צפוי להיות מעונן חלקית עד בהיר ותחול ירידה בטמפרטורות. הטמפרטורות תהיינה רגילות בעונה.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


12 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 96 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד