בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שלישי: כ' חשון תשפ"ב (26/10/2021)

ריכוז חדשות היום בקצרה: מתקפות סייבר על אירן, 'צעדת האמהות' בירושלים, תלונה כנגד ארגוני שמאל שהביעו הזדהות עם ארגוני הטרור, הוסר מצב החירום במצרים, הכפר מר'אר יהפוך לעיר, משאית עם טרקטור התנגש במחלף נתב''ג.

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ' חשון תשפ"ב - 17:16 26/10/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

מתקפות סייבר על אירן
לאחר ששרשרת אספקת הדלק נפגעה באירן, כעת מדווח על נזקים בשירות הבנקים במדינה.מסתמן כי המתקפה קטעה את כל הרשת הפיננסית של המדינה

משרד התקשורת ממשיך לסייע בהעברת כספים למחבלים בניגוד לחוק
תגמול לטרור בחסות בנק הדואר: פורום המשפחות השכולות פנו במכתב לשר התקשורת יועז הנדל שיפרסם מסקנות הדיון על פתיחת חשבונות למחבלים כלואים בידי בנק הדואר בניגוד לחוק המאבק בטרור.

הערב: 'צעדת האמהות' בירושלים
מחאת נשות ואמהות הלוחמים בקריאה לתקן את הוראות הפתיחה באש, תצעד מרחבת בית המשפט העליון לכניסה לבירה. זו הפעם השלישית שאימהות לוחמים מקיימות צעדת מחאה.

בני נוער מצאו מטבעות עתיקים בשומרון 
מאות בני נוער השתתפו בשבוע חפירות ארכיאולוגיות באתר תל חייא ביישוב איתמר בשומרון. במהלך החפירות נמצאו ממצאים ארכאולוגים רבים, בניהם מטבעות וכלים נוספים.

תלונה כנגד ראשי ארגוני השמאל שהביעו הזדהות עם ארגוני הטרור
תלונה הוגשה במשטרה כנגד חברי כנסת ממפלגת מר"צ, פעילים וארגוני שמאל קיצוני אשר הביעו הזדהות עם ארגוני הטרור המשתייכים לחזית העממית, כפי שהוכרזו על ידי שר הביטחון בני גנץ. נציג האיחוד האירופי נפגש עם נציגי ששת הארגונים.

האמריקאים טוענים כי לא עודכנו בדבר הכרזה על ארגוני טרור
דובר משרד החוץ האמריקני אמר כי ארה"ב לא קיבלה התרעה בטרם הכריז גנץ על ששת הארגונים של "החזית העממית" ביהודה ושומרון כארגוני טרור, חרף טענת משרד הבטחון והחוץ.

ארה"ב: יש להעריך מחדש את הנורמליזציה בין ישראל לסודאן
ארצות הברית אמרה אמש כי יהיה צורך להעריך מחדש את הנורמליזציה בין סודאן לישראל בעקבות ההפיכה הצבאית במדינה. בוושינגטון הודיעו על הקפאת הסיוע בסך 700 מיליון דולר לחרטום לאחר הדחת הממשלה האזרחית על ידי הפלג הצבאי.

לאחר 4 שנים: הוסר מצב החירום במצרים
מצב החירום במצרים יוסר, לראשונה מ-2017 , כך הודיע הלילה נשיא מצרים א-סיסי: "מצרים הפכה לנווה מדבר של בטיחות ויציבות באזור".

הכפר מר'אר יהפוך לעיר
שרת הפנים הכריזה היום על החלטתה לשנות את המעמד המוניציפלי של הכפר הדרוזי מר'אר ולהפוך אותו לעיר. בכך תהפוך מר'אר לרשות הדרוזית היחידה במדינה במעמד של עיר.

משאית עם טרקטור התנגש במחלף נתב''ג
כביש מספר 1 נפתח לאחר שנחסם משעות הבוקר בעקבות פגיעת משאית בגשר

התחזית: טמפרטורות רגילות לעונה
מזג האוויר היום ומחר מעונן חלקית עד בהיר, עם טמפרטורות רגילות לעונה. בסוף השבוע צפויה עלייה קלה בטמפרטורות. בהרים ובפנים הארץ יהיה יבש

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 46 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד