בע"ה ט"ו סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום (18/09/19) י"ח אלול התשע"ט

93% מהקולות נספרו - כחול לבן מובילה | בן גביר מגיב לכשלונו | משפחת נווטת הקרב תוכר כמשפחה שכולה | נסיון פיגוע בקלנדיה | לכל החדשות >>

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ח אלול תשע"ט - 14:24 18/09/2019
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום (18/09/19) י"ח אלול התשע"ט

  • בן גביר: הכשלון הוא על הפגיעה והרדיפה
  • ממצאים חדשים: משפחתה של תמר אריאל שנהרגה בנפאל תוכר כשכולה
  • זוג נערים ערבים מואדי ערה נאשמים ביידוי בקבוקי תבערה לעבר שוטרים
  • סוכם: מו"מ קואליציוני משותף באיחוד הימין למרות התפצלות הימין החדש
  • מחבלת חוסלה לאחר שניסתה לדקור שוטרים במעבר קלנדיה
  • נכון ל-14:00: 93% מהקולות נספרו - 32 מנדטים לכחול לבן ו-31 לליכוד

***

נכון ל14:00: 93% מהקולות נספרו - 32 מנדטים לכחול לבן ו-31 לליכוד

93% מקולות המצביעים נספרו עד כה  (14:00), מפלגת כחול לבן בראשות גנץ מובילה עם 32 מנדטים זאת כאשר לליכוד יש 31 מנדטים ולרשימה המשותפת יש 13 מנדטים.

ש"ס וישראל ביתנו עם  9 מנדטים כל אחת כאשר יהדות התורה עם 8 מנדטים. ימינה-7 מנדטים, עבודה-גשר עם 6 מנדטים והמחנה הדמוקרטי זכה ל-5 מנדטים עוצמה יהודית עומדת על כ-75,000 קולות והיא לא עוברת את אחוז החסימה.

יו"ר עצמה יהודית איתמר בן גביר שוחח היום על הכישלון בכלי התקשורת ותקף את מפלגת ימינה ואת ראש הממשלה אשר לדבריו הילכו אימים על ראשה של עוצמה. לדברי בן גביר, הללו היו צריכים ללמוד מכחול לבן שלא תקפה את מפלגת העבודה כי הבינה שבידה כח אשר חבל שיאבד.

לטבלה המלאה של נתוני ההצבעה בכלל ישובי הארץ >>

זוג נערים ערבים מוואדי ערה נאשמים ביידוי בקבוקי תבערה לעבר שוטרים

משטרת ישראל הגישה הבוקר כתב אישום נגד שני נערים ערבים תושבי וואדי ערה בחשד להבערת צמיגים ויידוי בקבוקי תבערה לעבר שוטרים בהפגנה לא חוקית שהתקיימה בצומת ערערה.

כפי שסוכם: מו"מ קואליציוני משותף באיחוד הימין למרות התפצלות הימין החדש

לאחר שהלילה פורסם מסמך בו הודיעו ראשי ימינה על התפצלות לשתי סיעות - הימין החדש והבית היהודי האיחוד הלאומי, הודיעו הבוקר במפלגות כי ינהלו משא ומתן קואליציוני משותף, כפי שסוכם בהסכם הריצה המשותפת בין המפלגות. נמסר כי המפלגות יפעלו יחד למען חיזוק ערכי ארץ ישראל עם ישראל ותורת ישראל, תיקון מערכת המשפט וכלכלה חופשית. צוות המו"מ יכלול את נציגי שלוש המפלגות כפי שכתוב בהסכם ביניהן - ניר אורבך (הבית היהודי), יהודה ולד (האיחוד הלאומי) וטל גן צבי (הימין החדש).

מחבלת חוסלה לאחר שניסתה לדקור שוטרים במעבר קלנדיה

מחבלת הגיעה בשעות הבוקר המוקדמות לעבר מעבר קלנדיה הסמוך לירושלים וניסתה לדקור שוטרים במקום. הללו פתחו לעבר באש באופן מיידי והיא נפצעה ברגלה. בבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים מתה מפצעיה לאחר שחל סיבוך במצבה.

ממצאים חדשים: משפחתה של תמר אריאל שנהרגה בנפאל תוכר כשכולה

אגף משפחות הנצחה ומורשת במשרד הביטחון הודיעה היום על ההחלטה להכיר במשפחתה של סרן תמר אריאל ז"ל, שנספתה בסופת השלגים בנפאל לפני כחמש שנים כמשפחה שכולה של חלל צה"ל. ממשרד הביטחון נמסר כי ההכרה בסרן אריאל ז"ל, שנקברה בבית העלמין הצבאי במשואות יצחק, נתקבלה בתום בחינה מעמיקה של גורמי המקצוע במשרד הביטחון ולאחר שהוצגו בפני המשרד ראיות חדשות המעידות כי תמר ז"ל נספתה במהלך ניסיון להציל חיים של אחרים.

בן גביר: הכשלון הוא על הפגיעה והרדיפה

עו"ד איתמר בן גביר הסביר בראיון ברשת ב' את הסיבות לכשלון עוצמה יהודית: "על מקום אחד בשביעייה הראשונה של ימינה נפל החיבור. יש יוהרה של פוליטיקאים בציונות הדתית ונתניהו שנלחם בנו עד חורמה - פגעו בנו, רדפו אותנו וזה חלק מהכשלון", אמר. בדף הפייסבוק שלו פנה הבוקר בן גביר לבוחריו והודה על התמיכה הרחבה. גם שם הוא הדגיש כי האשמים באי המעבר הינם מפלגות הליכוד וימינה שחברו לתקוף שוב ושוב את עוצמה יהודית.

אינתיפאדה מושתקת:

למעקב אחר כלל אירועי האינתיפאדה המושתקת לחצו כאן >>

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 6 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד