בע"ה י"ד סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אישום: השליך בקבוקי תבערה לעבר בתי מסתננים

הבוקר (ה), הוגש כתב אישום נגד חיים מולא תושב דרום תל אביב בחשד להצתת בתי מסתננים בעיר. ההצתה באה ככל הנראה כתגובה לאונס של צעירה יהודיה בידי מסתננים שארעה יום קודם לכן בגן לוינסקי בעיר. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד לתום ההליכים.

  • יהודה פרל
  • כ"ה אייר תשע"ב - 14:13 17/05/2012
גודל: א א א
פעולת תגמול? בית מסתננים שהותקף בבקת"בים בשכונת שפירא (צילום: אקטיבסטילס)
הבוקר (ה), הוגש כתב אישום נגד חיים מולא תושב דרום תל אביב בחשד להצתת בתי מסתננים בעיר. ההצתה באה ככל הנראה כתגובה לאונס של צעירה יהודיה בידי מסתננים שארעה יום קודם לכן בגן לוינסקי בעיר. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד לתום ההליכים.
פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר (ה) לבית משפט המחוזי בתל אביב כתב אישום כנגד חיים מולא בגין עבירות של הצתה והזק בזדון לרכוש.
מולא מואשם כי בליל ה' באייר, השליך בקבוקי תבערה לעבר מספר בתים של מסתננים אפריקאים בשכונת שפירא בדרום תל אביב. הבקבוקים התלקחו ונזק נגרם למבנים, אך איש לא נפגע.
מולא, תושב שכונת שפירא כבן 20,  נעצר בליל ז' אייר בחשד לביצוע המעשה. נראה כי הפעולה בוצעה כתגובה לאונס של נערה יהודיה בידי מסתננים שארעה יום קודם לכן. במהלך חקירתו הכחיש מולא את המיוחס לו ושמר על זכות השתיקה.
ביום חמישי, ה' אייר, התנפלו מספר מסתננים על נערה יהודיה,  שהסתובבה בגן לוינסקי בתל אביב יחד עם חבר. המסתננים שדדו את הנערה ואנסו אותה. כיממה בלבד לאחר האונס, הושלכו בקבוקי תבערה על חמישה בתים של מסתננים בעיר. לא היו נפגעים.
על פי כתב האישום, הצית מולא באמצעות השלכת מספר בקבוקי תבערה חמישה בתים של מסתננים בעיר. באחד הדירות, בקבוק התבערה גרם לשריפתן של שתי מיטות. בקבוק אחר שרף וילון שנפל על מיטה בה ישן מסתנן. עוד בקבוק שהושלך הביא לשריפתם של ספה, עגלות ילדים וצעצועים.
בפרקליטות טוענים כי הראיה הקושרת את מולא להצתה היא סדין שנמצא בחצר ביתו ועל פי כתב האישום שימש להכנת בקבוקי התבערה.
בפרקליטות מבקשים להאריך את מעצרו של מולא עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.
בפרשייה נעצרו בשבועות האחרונים שני חשודים נוספים אך שוחררו בתום חקירתם. עוד יש לציין, כי בקבוק תבערה נוסף הושלך לעבר בתי מסתננים לאחר מעצרו של מולא, מה שמציב סימני שאלה על חלקו בפרשה.
עוד בנושא:
בקבוקי תבערה הושלכו לעבר בתי מסתננים בדרום תל אביב
הותר לפרסום: מסתננים מאפריקה אנסו באכזריות נערה יהודיה
עצור נוסף בחשד להשלכת בקבוקי התבערה בדרום תל אביב
מי השליך את בקבוקי התבערה בשכונת שפירא? • דעה
שוב: בקבוקי תבערה אל בתי מסתננים בדרום תל אביב
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד