בע"ה י"ג ניסן תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אלימות המסתננים גואה - מחאת תושבים במוצ"ש

תושבי דרום תל אביב יערכו במוצ"ש הקרוב צעדת מחאה כנגד התגברות אירועי האלימות. "המסתננים כבר לא סופרים אף אחד"

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ז סיון תשע"ח - 15:42 31/05/2018
גודל: א א א
הפגנה נגד המסתננים קובי ריכטר TPS
הפגנה נגד המסתננים קובי ריכטר TPS

תושבי דרום תל אביב יערכו במוצ"ש הקרוב צעדת מחאה המונית.

את הצעדה יקיימו תושבים לאור הדיווחים על התגברות אירועי האלימות אותם מבצעים מסתננים בשכונות דרום תל אביב. התושבים יצעדו משכונת התקווה לשכונת נווה שאנן בעיר.

בהודעה שהוציאו כתבו התושבים כי "נראה כי ביטול מתווה הגירוש העלה לאחרונה בכמה רמות את מפלס האלימות בשכונות דרום העיר לכזה שזמן רב לא נצפה ולא דווח על ידי התושבים. תמונות של ארועי אלימות, קטעי וידאו, ודיווחים רבים של תושבים ברשתות החברתיות כולם יחד מציגים תמונה די עגומה של המתרחש בשכונות", נכתב.

"עושה רושם שהמסתננים הרימו את הראש ולא באמת סופרים כבר אף אחד עכשיו כשמתקן חולות סגור ואין באמת לאן לקחת אותם מכאן אז הבטחון שלהם מרקיע שחקים.

שיאו של מפלס האלימות החדש נצפה בסוף השבוע האחרון במסגרת מה שאמור היה להיות ‘יום העצמאות של אריתריאה’. סופ"ש אלים שכזה שאף תועד במצלמות התושבים לא זכור כבר שנים בשכונות דרום העיר", אמרו.

            | עשר שנים של כיבוש זר

עוד כתבו המארגנים כי "מטה המאבק של תושבי דרום תל אביב קורא לכם להצטרף אלינו במוצ״ש הקרוב לצעדת דגלים, שתצא משכונת התקווה ותסתיים בנווה שאנן. כי אחרי עשר שנים של כיבוש זר הגיע באמת הזמן שהממשלה, רשויות החוק, בג״ץ, התקשורת, מתנגדי הגירוש והמסתננים יבינו אחת ולתמיד שלעולם לא נוותר על הבית. אנחנו ישראלים וזה הדגל שלנו. כחול לבן.

עם צאת השבת נחכה לכם באצ״ל פינת ההגנה. שם נתכנס, נסביר למה קרסה תוכנית הגירוש, למה מתווה האו״ם הוא עבודה בעיניים, ולמה אנחנו ממשיכים להאמין בניצחון. בשעה 21.30 נניף דגלים ונצא לצעדה לאורך התוואי שחוצה את עוטף תחנה מרכזית. קחו דגל, צאו מהבית ובואו. הגיע הזמן להפגין את כוחנו גם ברחובות".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 4 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד