בע"ה ד' אדר תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אריתראי תקף אשה בנתניה - חשש לחייה

מסתנן אריתראי תקף אשה בעיר נתניה ופצע אותה באורח קשה מאוד, קיים חשש ממשי לחייה. משפחתה: "אנחנו מרוסקים. יש לגרש אותם!"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ו חשון תשע"ט - 11:13 04/11/2018
גודל: א א א
מסתנן ושוטר - למצולם אין שום קשר לכתבה (צילום: יהודה פרל)
מסתנן ושוטר - למצולם אין שום קשר לכתבה (צילום: יהודה פרל)

היום (א') פרסמה המשטרה כי כתב אישום יוגש במהלך היום נגד מסתנן אריתראי שתקף אשה לפני כשבועיים ברחוב בעיר נתניה ופצע אותה באורח קשה מאוד.

מהמשטרה נמסר כי ביום ז' חשוון התקבל דיווח על אישה השוכבת פצועה סמוך לשוק ברח' שוהם בנתניה.

שוטרים הגיעו למקום והבחינו באישה כשהיא במצב קשה מאוד ועם חבלת ראש והיא פונתה לקבלת טיפול רפואי בביה"ח בילינסון.  עם קבלת הדיווח נפתחה חקירה ולמחרת, זיהו החוקרים במצלמות האבטחה חשוד במעשה. 

החשוד, מסתנן  אריתראי בן 31 מנתניה אותר, נעצר, והובא לחקירה בתחנת המשטרה כשעל בגדיו כתמי דם. בהמשך התברר כי כתמי הדם תואמים לדמה של האישה.

בסיומה של החקירה הצליחה המשטרה לקשור את המסתנן האריתראי למעשה. 

מהחקירה התברר כי הוא פגש את האשה ברחוב, היכה בה באבן, חבל בראשה באכזריות והמשיך להכות בה לאחר מכן. האישה עדיין מאושפזת בביה"ח כשהיא מורדמת ומונשמת וקיים חשש ממשי לחייה.

  | "הוא לקח בלוק וריסק לה את הגולגולת במכות"

'בדף הפייסבוק של 'הצל' פורסמה פנייתה של גיסת הנפגעת בה היא מבקשת להעלות את סיפור התקיפה האכזרי למודעות הציבורית.

"הצל שלום, אני פונה אליך מאחר ולא מצאנו שום גוף תקשורתי שמוכן להתעסק בזה או לתת מענה לאסון הנוראי שפקד אותנו. גיסתי אולימפיה חביבי, אמא לשלושה ילדים, סבתא לשלושה נכדים, בחורה בת 40 עברה בשוק של נתניה בשעה שמונה וחצי בערב, מסתנן אריתראי עקב אחריה, תפס אותה בכוח, הכניס אותה לבניין נטוש, ניסה לאנוס אותה באלימות קשה לאחר שהתנגדה ונאבקה בו בכל כוחותיה, הוא לקח בלוק וריסק לה את הגולגולת במכות והתיר אותה מחוסרת הכרה בשלולית של דם", תיארה את המעשה האכזרי.

"אנשים שעברו שם ראו אותה וקראו לעזרה. היא הגיעה לבית החולים מחוסרת הכרה כאשר היא מונשמת ומורדמת עם חבלות קשות, שברים קשים בגולגולת, עצמות הפנים מרוסקות ודימום מוחי, שזה נזק מוחי קשה, הרופאים נאבקו על חייה. 

על הסיפור הזה היה רק אזכור קטן בתקשורת ולא התעסקו בזה. גם כשניסינו לא הייתה התעניינות.. היום שבועיים אחרי גיסתי מאושפזת בבית חולים בלינסון פתח תקווה כאשר היא מונשמת ומורדמת. הרופאים אומרים שהסיכוי שלה להתעורר הוא אפסי..

הנזק המוחי הוא בלתי הפיך. האריתראי שניסה לרצוח אותה נתפס על ידי משטרת נתניה כאשר נמצאו כתמי דם של אולימפיה על הבגדים ועל הנעליים שלו והחלאה נתן אליבי שקרי שהוא היה בתל אביב אבל הוא נתפס במצלמות האבטחה שהיו באזור. הוא לא משתף פעולה עם המשטרה ואף מכחיש. אולימפיה הייתה בחורה מלאה שמחת חיים אנרגטית ויפת טוהר. אנחנו המשפחה מרוסקים נפשית ולא זזים ממנה.

אני מבקשת לצעוק את הצעקה שלה. זה יכל להיות אמא, סבתא, אחות או הבת של כל אחד ואחת מכם. יש לגרש אותם! אני מבקשת ממך הצל ומתחננת וכותבת עם דמעות בעיניים שתעזור לנו להגיע לכל גוף אפשרי שידע על המקרה הקשה הזה".

 

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 23 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד