בע"ה ז' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בגדוד שמשון מצהירים: לא נמשיך לרדוף את יהודי חומש.

המחזור החדש של גדוד שמשון, כבר הודיע שלא ימשיך ברדיפת יהודי השומרון. חזק וברוך!

  • כ"ז תשרי תש"ע - 19:56 15/10/2009
גודל: א א א
במהלך טקס השבעה של חיילי גדוד שמשון, ברחבת הכותל המערבי, הניפו מסיימי הטירונות שלט גדול ועליו הכיתוב "גדוד שמשון לא מפנה בחומש".
בחודשים האחרונים נדרשים חיילי גדוד שמשון המוצבים בצפון השומרון, לפעול במוצהר כנגד יהודי חומש. במהלך שבוע שעבר, ירד רכב מחומש לשבי שומרון. ערבים השליכו מספר בקבוקי תבערה על הנוסעים, ובנס, הם לא נפגעו. חיילי שמשון שקיבלו דיווח על הפיגוע החמור, התחילו במרדף אחרי... המתיישבים.
במהלך השבוע הופתעו תושבי שבי שומרון לראות את פלוגת החיילים (אשר תפקידה לדאוג לבטחון התושבים), עורכים סריקות ברחבי היישוב אחרי תושבי חומש שהגיעו לשבי שומרון.
תושב 'שכונת המגורשים' בשבי שומרון סיפר לקול היהודי: "הלכתי להוציא את בני מהגן, כאשר אני רואה ליד הגן כעשרים חיילים סורקים את הרחוב, לבושים ומצויידים כאילו יוצאים לקרב – כולם עם אפודים, קסדות, ומחסניות בנשק. מאז ששירתי בסדיר לא ראיתי פתיחת ציר כזו מפוארת".
תושבי שבי שומרון, ובראשם הרב שמידט – רב היישוב, הבהירו לחיילים היטב כי לא יניחו להם לבצע פעולות שיטור נגד יהודים, ואכן, איש לא נעצר.
המחזור החדש של גדוד שמשון, כבר הודיע שלא ימשיך ברדיפת יהודי השומרון. חזק וברוך!
אחד מהחיילים שהניפו את השלטים, צפוי להישפט בקרוב על מעשהו וביקש לומר את דבריו לקול היהודי ללא ציון שמו: "אני שמח מאוד שקידשנו שם שמיים. אני חושב כי ההד שיצרנו שווה לבדו, את הגיוס לצבא. המערכת מאוד עצבנית על שחיילים מעיזים לומר את אשר על ליבם – שנאמנותם לתורה ולהתיישבות היא ראשונה במעלה. הבלאגן שנוצר, והגלים למעשה שלנו הגיעו הרבה מעבר לרמת הגדוד, וזה מצויין". החייל מספר כי המחאה שעורר עם חבריו מגיעה מהאווירה המיוחדת אותה ספג בגבעות יו"ש. "שמעתי שפנחס ולרשטיין ממועצת יש"ע, גינה את מעשה המחאה שלנו וקרא לנו "אנרכיסטים עם ציציות". הדברים שאמר מראים עד כמה מועצת יש"ע המתיימרת להנהיג את ציבור נאמני א"י, לא רלוונטית במציאות הנוכחית. הדברים שלו מדברים בעד עצמם – הוא וחבריו לא באמת מתכוונים להיאבק על ארץ ישראל, בדיוק כפי שנהגו בגוש קטיף. איך הוא מתכנן להיאבק? שוב לחבק את המגרשים"?!
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 23 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד