בע"ה ד' אדר תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בדרום תל אביב יפגינו: "דורשים מעשים - לא הבטחות"

שנה עברה מאז הסיור המתוקשר של ראש הממשלה בנושא המסתננים והבטחותיו לנשים המבוגרות הסובלות מדי יום - "סופי מחכה לביבי"

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ח אלול תשע"ח - 20:12 29/08/2018
גודל: א א א
מסתנן בדרום תל אביב (צילום: יהודה פרל)
מסתנן בדרום תל אביב (צילום: יהודה פרל)

שנה עברה מאז ביקרו ראש הממשלה נתניהו ושר הפנים דרעי בדרום תל אביב, בביקור שהביא תקווה מסויימת לתושבים הנאנקים תחת החיים עם רבבות מסתננים לא חוקיים משלל ארצות העולם ובפרט מאריתראה וסודן.

אלא שהבטחות לחוד ומעשים לחוד. אם לא די בפשיעה אליה "התרגלו" התושבים, הרי שבחודשים האחרונים התגברו אירועי האלימות והחלו להופיע קרבות אבנים בהשתתפות עשרות אריתראים ברחובות השכונות.

מחר (ה') בשעה 20:00 יערכו תושבים מדרום תל אביב יחד עם ארגונים שונים, הפגנה בצומת לוינסקי לבנדה.

"בביקור ראש הממשלה נתניהו הבטיח להחזיר את דרום ת"א לאזרחי ישראל", אמר לקול היהודי אחד מפעילי "עוטף תחנה מרכזית" שעומדים יחד עם ארגונים נוספים כמו "אם תרצו" ו"ישראל שלי" מאחורי ההפגנה.

"אזור דרום ת"א לא חזר מאז לאזרחי ישראל, מתקן חולות נסגר, אינתיפאדת אבנים וסכינים התנהלה בנווה שאנן, עוד מוסדות חינוך וגינות ציבוריות התפנו מישראלים ועברו לילדי מסתננים, שוהים בלתי חוקיים ממזרח אירופה החלו להגיע גם הם לאיזור, הממשלה בקיפאון עמוק והזמן לא משחק לטובתנו", הוא אומר.

"בהפגנה נדרוש מרה"מ להפסיק להזניח את השכונות החלשות בת"א ובשאר הארץ שמאכלסות מסתננים. אבל ההפגנה הזו, בעצם, היא גם קריאת השכמה לכל מי שדמותה היהודית של מדינת ישראל חשובה לו. בואו נתעורר לפני שיהיה מאוחר מדי".

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 23 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד