בע"ה י"ח תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בי"ט כסלו: ספרי החסידות במחירים של פעם ב- 200 שנה

לכבוד שנת ה - 200 להסתלקותו של הבעל התניא מייסד חסידות חב"ד, במקביל להתועדויות הענק בבנייני האומה בי"ט כסלו, יתקיים יריד ענק ובו ימכרו ספרי חסידות במחירים נמוכים ביותר ובמבצעים חסרי תקדים.

  • י"ג כסלו תשע"ג - 08:13 27/11/2012
גודל: א א א

לכבוד שנת ה - 200 להסתלקותו של הבעל התניא מייסד חסידות חב"ד, במקביל להתועדויות הענק בבנייני האומה בי"ט כסלו,  יתקיים יריד ענק ובו ימכרו ספרי חסידות במחירים נמוכים ביותר ובמבצעים חסרי תקדים.
אירוע י"ט כסלו הגדול בתולדותיו בבנייני האומה, שיימשך יומיים, יארח השנה יריד מכירות עצום של ספרי חסידות במחירים נמוכים במיוחד.
המארגנים מעריכים כי 20,000 בני ישיבות, מכל גווני הציבור היהודי (דתי –חרדי) בישראל ישתתפו בהתוועדויות שיתקיימו במשך יומיים, ובשיאן תערך התוועדות מרכזית של הרב יצחק גינזבורג עם להקת 'הלב והמעיין' לרגל השקת דיסק ניגונים של הרב בביצוע הלהקה.
בהתוועדות זו תהיה פתוחה גם עזרת הנשים. בשעה 18:30 יעביר שיעור הרב יהושע שפירא ראש ישיבת רמת גן, לאחריו ילמד את פתיחת ספר התניא הרב שלום ארוש ראש מוסדות חוט של חסד ובשעה 20:30 תחל ההתוועדות המרכזית עם הרב גינזבורג.
[caption id="attachment_49691" align="aligncenter" width="491" caption="הלב והמעיין עם הרב גינזבורג"]
"מחירים של פעם במאתיים שנה"
במקביל ל"התוועדות הגדולה בעולם" שמפיק ארגון 'תורת חב"ד לבני הישיבות', יתקיים באולם סמוך בבנייני האומה, יריד מכירות של ספרי חסידות מכל החסידויות במחירים של פעם ב- 200 שנה, לכבוד שנת ה- 200 להסתלקות האדמו"ר הזקן 'בעל התניא', מייסד חסידות חב"ד, שמציינים בשנה זו.
לקראת האירוע הופק קטלוג מרהיב ומקיף (ניתן לעיין בקישור), שמחולק בשבועות אלו ברחבי הארץ. הקטלוג סוקר את כלל הספרים המוצעים ביריד, וכולל הסבר תמציתי על כל ספר וספר - מסמך מרתק בפני עצמו, שיהפוך ללהיט בקרב אוהבי ספרי החסידות.
במסגרת היריד יושקו ספרים וכרכים חדשים. הרב עדין שטיינזלץ ישיק ביריד את הכרך השביעי והאחרון בסדרת ספרי ביאור תניא, הרב יהושע שפירא ראש ישיבת רמת גן, ישיק את ספרו החדש חלקי ה' אמרה נפשי, פירוש על מאמרים של הרבי מליובאוויטש. עוד יושקו במקום - ספרו של הרב יואל כהן - פירוש על שער הייחוד והאמונה בתניא, כרך חדש בסדרה הפופולרית חסידות מבוארת על זמני שמחה במעגל החיים (ברית, בר מצוה, חתונה), 'אוצר מאמרים' מהרבי מליובוויטש - לקט מאמרים על מועדי השנה ועוד.
[caption id="attachment_49894" align="aligncenter" width="304" caption="מחירים של פעם במאתיים שנה - שער קטלוג הספרים"]
"הטענה רוחנית לכל השנה"
רבבות ספרים הודפסו לקראת היריד. התכונה הרבה נובעת בין השאר ממבצע מכירות שלא נודע כמותו: כל הספרים יוצעו במבצעי 3 במאה ו 4 במאה!
גם ספרו של הרב יצחק גינזבורג 'עולמות', שיצא השנה בהוצאת 'ידיעות אחרונות', יימכר ביריד במחיר חסר תקדים יחד עם 200 ספרי חסידות ומבחר מספרי הרב.
"הציבור, על כל חלקיו וגווניו יגיע ללמוד ולהתחזק בתורת החסידות", אומר הרב משה שילת מנהל 'תורת חב"ד לבני הישיבות'. "זכינו שבהתוועדות הגדולה בעולם משתתפים יחד תלמידי חכמים, אברכים ובני ישיבות, חסידים ואנשי מעשה מכל הזרמים. אני בטוח שציבור האלפים שיגיע להתוועדות הגדולה בעולם יטען עצמו בכוחות רוחניים לכל השנה".
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד