בע"ה י"ט אייר תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בלעדי: נשיאת העליון נפגשה עם הרמטכ"ל בקריה

נשיאת ביהמ"ש העליון אסתר חיות והמשנה לנשיאה מלצר נועדו עם הרמטכ"ל והפרקליט הצבאי הראשי, כך נודע לקול היהודי

  • אלחנן גרונר
  • כ"ט סיון תשע"ח - 09:57 12/06/2018
גודל: א א א
הרמטכ"ל אייזנקוט (דובר צה"ל)
הרמטכ"ל אייזנקוט (דובר צה"ל)

נשיאת בית המשפט העליון השופטת אסתר חיות, והמשנה לנשיאה השופט חנן מלצר, נועדו ביום חמישי האחרון עם הרמטכ"ל גדי אייזנקוט והפרקליט הצבאי הראשי שרון אפק בקריה בתל אביב, כך נודע לקול היהודי.

תוכן הפגישה לא פורסם, וגורמים צבאיים עמם שוחחנו טענו בתוקף כי אין קשר בין הפגישה לבין אירועי רצועת עזה והעתירות האחרונות בנושא שהוגשו לבג"ץ בידי ארגוני שמאל.

מנגד, גורמים צבאיים אחרים שהתוודעו לדבר הביקור מסרו לקול היהודי כי הם חוששים שהסוגיות אכן עלו, וכי מטרת הביקור היא "יישור קו" בין בג"ץ לפרקליטות הצבאית, תוך מתן רוח גבית לאג'נדות מהצד השמאלי של המפה הפוליטית שחדרו לפיקוד העליון בצה"ל. יש לציין כי עצם הגעתה של חיות לקריה פורסם לראשונה באתר רוטרנט.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה לקול היהודי כי נשיאת בית המשפט העליון, השופטת אסתר חיות והמשנה לנשיאה, השופט חנן מלצר הוזמנו על ידי האלוף דורון פיילס, נשיא בית הדין הצבאי לערעורים, לפגישת היכרות עם שופטי בתי הדין הצבאיים ושופטי בתי המשפט הצבאיים באיו"ש.

בנוגע לפגישה עם הרמטכ"ל נמסר כי "במסגרת הביקור שהתקיים ביום 7.6.2018 נערך גם סיור בקריה והתקיים מפגש היכרות עם הרמטכ"ל בהשתתפות הפרקליט הצבאי הראשי".

תגובות (15) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון