בע"ה כ"ה אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בני 11 מאיימים על ראש עיריית רעננה?

חמישה נערים בגילאי 11-14 הניפו שלטים נגד מצעד בעלי הנטיות ההפוכות שיערך ברעננה מול בית ראש העיר ועוכבו על ידי המשטרה

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"א סיון תשע"ט - 10:23 14/06/2019
גודל: א א א
הנערים מפגינים
הנערים מפגינים

היסטריית הרשויות מול הבעת הדעה נגד מצעדי בעלי הנטיות ההפוכות ברחבי הארץ נמשכת.

חמישה נערים בגילאי 11-14 יצאו להפגין מול ביתו של ראש העיר רעננה לקראת המצעד שמתקיים בעיר בתמיכת ראש העיר. זה הזמין עבורם משטרה אשר עיכבה אותם לזמן ארוך.

בפוסט שפורסם סיפרו מקורבי הנערים את הסיפור המקומם. "האם באמת חמישה נערים עם שלטים מהווים איום על ראש העיר??? להלן סיפור מדהים על אזרחות למופת מול חופש הביטוי", נכתב. 

"בעקבות החלטת ראש העיר מר חיים ברוידא לתמוך באופן פעיל ולהשתתף במצעד הגאווה שיערך בשבוע הבא, התאספו חמישה נערים בגילאי 11-14 להפגין ולמחות על הפרת הבטחותיו של ראש העיר שנבחר זה לא מכבר.

ועל שינוי הפרהסיא בעיר רעננה.  הילדים קנו בריסטולים וטושים ציירו שלטי מחאה (ילדותיים משהו, כיאה לגילם) ושמו דרכם לרחוב קלאוזנר אל מול ביתו של ראש העיר.

עד כאן אזרחות למופת. הילדים הפנימו את הערכים עליהם חונכו ומתוך מעורבות ואחריות יצאו להביע את דעתם ולהפגין. הם לא צעקו, לא חסמו כביש, הם אפילו חשו קצת מבויישים לעמוד כך חמישה ילדים מול קהל בוגר ולאו דוקא אוהד...

מכאן ואילך הסיפור נהיה קפקאי. ראש העיר, אביר חופש הביטוי (18.6 זוכרים?), מרגיש  מאוים מחבורת הילדים ומזמין את המשטרה. המשטרה כמו במלחמה מול פשע מאורגן מתחילה לבצע הליך זיהוי מול קטינים ומפחידה אותם. אחד מהקטינים חשש להזדהות

פן יבולע לו ונלקח אחר כבוד בניידת למשטרת כפר סבא. עד כמה שזה נשמע כאילו נלקח ממחוזות אחרים הוא מתושאל ללא הוריו בניגוד לחוק ואף נלקחת ממנו טביעת אצבע. 

אז לא הוא לא בכלא ב"ה הוא שוחרר בערבות על ידי הוריו. בואו נסכם אם כך מה למדו הילדים בשיעור אזרחות שהעבירו להם ראש העיר ומשטרת ישראל 

1.להיות איש ציבור שקרן זה לא פשע. 2. ראש העיר מרגיש מאוים מחבורת בני עשרה (במקום להזמין אותם לכוס שוקו ולשבח אותם על מעורבותם האזרחית) 3. המשטרה, כל כך הרבה יש לכתוב על כך. יצירת מהומה על מאומה , פעילות בניגוד לחוק, טראומה לילדים ממפגש עם נציגי החוק, אבל זה כבר עניין לפוסט אחר".

תגובות (10) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד