בע"ה י"ב חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

דגל בעלי הנטיות ההפוכות על רבנות ירושלים

בעקבות ריסוס כתובות הגרפיטי ותליית הדגלים של ארגוני הלהט"ב הלילה על דלתות רבנות י-ם ארגון ליב"ה תוקף וקורא למשטרה לפתוח בחקירה

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ג אייר תשע"ט - 15:27 28/05/2019
גודל: א א א
הפגנה נגד המצעד. ארכיון (צילום: יחיאל גורפיין/TPS)
הפגנה נגד המצעד. ארכיון (צילום: יחיאל גורפיין/TPS)

ארגון ליב"ה הפועל לחיזוק זהותה היהודית של המדינה תוקף בחריפות את פעולת ארגוני הלהט"ב הלילה בירושלים בו נתלו דגלים ורוססו כתובות גרפיטי על דלתות רבנות י"ם ולשכתו של רב העיר הרב אריה שטרן, וזאת בעקבות מכתב ששלח הרב לראש עיריית י"ם משה ליאון, בו ביקש הרב שלא לאפשר את תליית דגלי הלהט"ב ברחובות העיר.

"תליית הדגל על רבנות ירושלים היא עוד צעד של אלימות והשתקה כנגד מי שמעז להביע עמדה בריאה. איפה כל אותם יפי נפש שידרשו חקירה?" שואלים בליב"ה, "אנו קוראים למשטרה לחקור ולמצות את הדין עם פורעי החוק שאחראים להסתה ולאלימות כנגד רבה של ירושלים ומנסים להשליט את דעתם באמצעות הפחדה ואלימות על רוב הציבור הבריא והנורמלי.

היום כבר ברור לכולם שארגוני הלהט"ב, שמהווים פרומיל מהציבור, מנסים לעוות ולהחריב את כל החברה ולציבור נמאס מהטירוף הזה. לא ניתן לקומץ הזוי לנהל לנו את החיים. רבני ירושלים, כמו כל רבני ישראל, ימשיכו לומר את עמדתם הברורה, עמדת התורה ועמדת הרוב הבריא - לשמור על המשפחה בישראל, על המשכיות הדורות ועל הנורמליות."

לסיום הוסיפו בליב"ה "אנחנו דורשים מראש העיר שלא להיכנע לקיצוניים ולתת להם לשבש את חיינו וערכינו, ולא לאפשר בעיר את הפרובוקציה של מצעד האלימות, הגאווה והשחצנות. הם לא יצליחו להפוך את  כולנו להורה 1 והורה 2, כי את הטבע אי אפשר לשנות. גבר הוא גבר, אישה היא אישה, ומשפחה נורמלית זה אבא ואמא."

נזכיר כי אתמול פנה הרב שטרן במכתבו לראש העיר ובו ביקש כשדגלי הלהט"ב לא יתלו ברחבי העיר "לצערי הרב הנני נדרש לנושא כאוב כמו אותו 'מצעד' העומד להתקיים בשבוע הבא. יודע אני שמבחינת החוק אין לראש העיר את היכולת למנוע את המצעד, ועל כן בקשתי ממך שלפחות תתן הוראה שלא להניף את הדגלים שמכערים את העיר. אני סומך עליך שתנהג כחכמתך להסיר מעלינו את החרפה הזו ביחוד עכשיו בימים הקדושים שבין יום ירושלים לחג השבועות." כתב הרב.
 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 1 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד