בע"ה ה' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

דרעי ממשיך בחיזוריו אחרי הערבים - ביקר בחורה ובכעביה

אריה דרעי, יו"ר מפלגת ש"ס, ממשיך בחיזוריו אחרי הקול הערבי. השבוע ביקר דרעי בעיירה חורה שבנגב ובכפר כעביה שבצפון וקרא לשוויון זכויות לערבים. "אנחנו עוזרים לכל אלה שאין להם, ולא משנה הדת או צבע העור"

  • יהודה פרל
  • ז' טבת תשע"ג - 16:08 20/12/2012
גודל: א א א

אריה דרעי, יו"ר מפלגת ש"ס, ממשיך בחיזוריו אחרי הקול הערבי. השבוע ביקר דרעי בעיירה חורה שבנגב ובכפר כעביה שבצפון וקרא לשוויון זכויות לערבים. "אנחנו עוזרים לכל אלה שאין להם, ולא משנה הדת או צבע העור"

\
r\n[caption id="attachment_52253" align="aligncenter" width="470" caption="דרעי בחורה (יעקב כהן)"]

לאחר הצהרותיו של יו"ר מפלגת ש"ס, כי ידאג לציבור הערבי, המשיך השבוע דרעי במסע הבחירות שעורך בקרב המגזר הערבי והבדואי.

בביקור שקיים בעיירה חורה שבנגב הבטיח דרעי לעזור לתושבי הפזורה הבדואית. "אנחנו עוזרים לכל אלה שאין להם, ולא משנה הדת או צבע העור", אמר דרעי.  בשבוע שעבר הגיע דרעי לידידיו במועצה אזורית כעביה שבצפון הארץ.

דרעי נפגש עם פעיליו בכפר הערבי, כשעל קיר הבית בו נערכה הפגישה התנוססה תמונתו של דרעי הממוקמת שם מאז מערכת הבחירות הקודמת בה השתתף. במועצה אזורית כעביה, המונה כ-4,500 ערבים, הבטיח דרעי לשנות את סדרי העדיפויות במדינה ולדאוג לשוויון זכויות לכל המגזרים, גם הלא יהודיים.

לפני כשבועיים, קיימה תנועת ש"ס כנס פעילים במרכז הקונגרסים בחיפה. בין מאות הפעילים שהגיעו לכנס בלטה קבוצה של עשרות ערבים מכפר מנדא בצפון. בכנס, הרימו הערבים שלטים עם תמונתו של דרעי והביעו כלפיו הארכה ואהדה. דרעי קרא לערבים  לראות בש"ס את מפלגתם הפוליטית והוסיף כי ש"ס היא המפלגה היחידה שדואגת גם לציבור הערבי ללא הבדל של גזע ומוצא.

גם בכנס פעילים קודם של ש"ס, שנערך כחודש קודם לכן בטבריה, פנה דרעי לציבור הערבי, וסיפר כי חבר הכנסת דוד אזולאי מונה כאחראי על הפעילות בנושא. "לפי סקרים שעשינו, בתוך המגזר הערבי יש אהדה גדולה וציפייה גדולה", אמר. "לצערי, רוב המגזר הערבי נמצא במדינה של אלה שאין להם ואנחנו דואגים לאנשים האלה. הם רוצים לשמור על המורשת שלהם וגם אנחנו רוצים לשמור על שלנו. אני מקווה שנוכל לעזור להם כמו שנעזור לאחרים".

\
r\n[caption id="attachment_52252" align="aligncenter" width="100%" caption="דרעי בכעביה"]

עוד בנושא:

דרעי: "ש"ס היא המפלגה היחידה שדואגת גם לציבור הערבי"

להחזיר עטרה לישנה? – דרעי מגייס תמיכה בציבור הערבי

תגובות (17) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד