בע"ה ה' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ההפגנה מול ביתו של אריק אשרמן, השכנים נדהמו לגלות מי מתגורר לידם

הערב הפגינו כעשרה פעילים מול ביתו של האנרכיסט פעיל השמאל הקיצוני "ראביי" אריק אשרמן. הפעילים החזיקו שלטים עליהם נכתב - "אשרמן = גולדסטון", "אשרמן, צא לחו"ל לא צריכים מזיקים כמוך" ועוד.\r\n

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ד שבט תשע"א - 20:10 19/01/2011
גודל: א א א
הערב הפגינו כעשרה פעילים מול ביתו של האנרכיסט פעיל השמאל הקיצוני "ראביי" אריק אשרמן. הפעילים החזיקו שלטים עליהם נכתב - "אשרמן = גולדסטון", "אשרמן, צא לחו"ל לא צריכים מזיקים כמוך" ועוד.
מול המפגינים התייצבו כמה עשרות אנרכיסטים שהגיעו להביע תמיכה ב"מורם הרוחני" כפי שהגדירו אותו.
המפגינים חילקו ברחבי השכונה פלאיירים בהם הוסברו מעלליו של אשרמן. המשטרה חצצה בין המפגינים לחבורת האנרכיסטים אך עשרות שכנים התקהלו במקום והתווכחו עם תומכיו של אשרמן. חלק מהשכנים אמרו למפגינים כי הם נדהמו לשמוע שאדם כזה מתגורר בשכונתם.
[caption id="attachment_3293" align="aligncenter" width="221" caption="הכרוז שחולק היום ע"י ועד מתיישבי בנימין "]הכרוז שחולק היום ע"י ועד מתיישבי בנימין
הרקע להפגנה אותה ארגן ועד מתיישבי בנימין, היא ההתנכלות הממושכת של ארגונו של אשרמן, "רבנים למען זכויות אדם" להתישבות ביו"ש, בפרט למאחזים ולגבעות.
מחר, יום חמישי , היוצא בט"ו בשבט, מתכוננים אשרמן וחבורתו לקיים אירוע פרובוקטיבי של "נטיעות" באדמות היישוב עדי עד שבגוש שילה.
ארגון השמאל הקיצוני הודיע כי "נצא מבצע רחב היקף אשר יזרע את אדמת ארץ הקודש, בשאיפה לנטוע את השלום, ההידברות ואהבת האחר בלבבות יושביה. מבצע הנטיעות יתקיים בכפר מע'ייר בקרבת המאחז עדי עד. באזור זה נכרתו והורעלו עצי זית רבים באמצעות נפט. על כל שתיל נתלה תפילה יהודית מיוחדת שחוברה על ידי "רבנים למען זכויות אדם", ופסוקים מהקוראן, בשאיפה להזכיר לכל יושבי הארץ את קדושת האילן והאיסור לפגוע בו גם בעת סכסוך ומלחמה."
תמונות מהפגנה - צילום "ועד מתיישבי בנימין"
[gallery order="DESC" columns="2" orderby="ID"]
תגובות (7) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד