בע"ה ו' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הותר לפירסום: שלושה מסתננים נעצרו בחשד לאונס נערה יהודיה

הבוקר הותר לפרסום כי שלושה מסתננים נעצרו בחשד לאונס נערה יהודיה בתל אביב. השלושה קשרו עצמם למעשה. ההודעה באה זמן קצר לאחר שהוגש כתב האישום כנגד תושב שכונת שפירא, הנאשם בהצתת בתי מסתננים בדרום תל אביב, יום לאחר האונס.

  • יהודה פרל
  • כ"ה אייר תשע"ב - 16:55 17/05/2012
גודל: א א א


[caption id="attachment_31037" align="alignleft" width="100%" caption="מסתננים מאפריקה בדרום תל אביב (הקול היהודי)"]

הבוקר הותר לפרסום כי שלושה מסתננים נעצרו בחשד לאונס נערה יהודיה בתל אביב. השלושה קשרו עצמם למעשה. ההודעה באה זמן קצר לאחר שהוגש כתב האישום כנגד תושב שכונת שפירא, הנאשם בהצתת בתי מסתננים בדרום תל אביב, יום לאחר האונס.
היום (ה) התיר בית משפט השלום בתל אביב לפרסום, כי שלושה מסתננים מאריתראה נעצרו הבוקר בחשד לאונס ולשוד קטינה בגן לוינסקי בתל אביב לפני כשבועיים.
לאחר שבדיקות הדנ"א שנערכו לחשודים תאמו לממצאים בזירת האונס, הודו השלושה במעשה ואחד מהם אף שחזר את האירוע אל מול מצלמות המעבדה לזיהוי פלילי. בכוונת הפרקליטות להגיש בקרוב כתב אישום נגד השלושה על עבירות של אינוס, תקיפה בנסיבות מחמירות ושוד.
בליל ה' באייר בשעה 4:30 לפנות בוקר, התנפלו שלושה מסתננים מאריתריאה על זוג קטינים יהודים שהסתובבו בגן לוינסקי בדרום תל אביב. המסתננים תקפו ושדדו את השנים. לאחר מכן גררו השלושה את הנערים למקום מוסתר ברחוב שיבת ציון, ואנסו את הנערה.
בעקבות תלונה שהגישו הנערים במשטרה, הוציא בית משפט השלום בתל אביב בצעד חריג, צו איסור פרסום על הפרשה.
לאחר האירוע קיימו תושבים בדרום תל אביב הפגנות מחאה על אזלת ידה של מדינת ישראל בטיפול במסתננים, שאחוזי הפשיעה בקרבם הולך וגובר. לילה לאחר מכן השליך אלמוני בקבוקי תבערה על מספר דירות של מסתננים בשכונת שפירא בדרום העיר.
רק לאחר שנעצר תושב השכונה, חיים מולא,  בחשד להצתת בתי המסתננים, התיר בית המשפט לפרסם על דבר האונס בגן לוינסקי בעיר. תושבים בשכונת שפירא אמרו לאחר מכן כי הצתת בתי המסתננים באה על רקע מעשה האנוס.
הבוקר, זמן קצר לפני שהותר לפרסום על דבר המעצר, הוגש בבית מהמשפט המחוזי בעיר כתב אישום כנגד חיים מולא, בו הואשם כי הצית בתי מסתננים בשכונת שפירא בדרום תל אביב.
עוד בנושא:
אישום: השליך בקבוקי תבערה לעבר בתי מסתננים
בקבוקי תבערה הושלכו לעבר בתי מסתננים בדרום תל אביב
הותר לפרסום: מסתננים מאפריקה אנסו באכזריות נערה יהודיה
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד