בע"ה י"ד סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הותר לפרסום: מסתננים מאפריקה אנסו באכזריות נערה יהודיה

בית המשפט התיר לפרסום כי בליל יום העצמאות מסתננים מאפריקה אנסו באכזריות נערה יהודיה באיזור גן לוינסקי בדרום תל אביב. יממה למחרת השליכו יהודים בקבוקי תבערה על בתי מסתננים בשכונת שפירא הסמוכה.

  • אלחנן גרונר
  • ח' אייר תשע"ב - 17:24 30/04/2012
גודל: א א א

[caption id="attachment_30857" align="alignleft" width="100%" caption="מסתננים בשכונת שפירא בדרום תל אביב (אקטיבסטילס)"]

 

בית המשפט התיר לפרסום כי בליל יום העצמאות מסתננים מאפריקה אנסו באכזריות נערה יהודיה באיזור גן לוינסקי בדרום תל אביב. יממה למחרת השליכו יהודים בקבוקי תבערה על בתי מסננים בשכונת שפירא הסמוכה.

אחר הצהריים (ב') התיר בית משפט השלום בתל אביב לפרסום אירוע חמור שאירעו לאחרונה בידי מסתננים מאפריקה.

בליל יום העצמאות הגיעה נערה תושבת חדרה יחד עם חבר לאיזור גן לוינסקי בתל אביב. השניים צעדו ברחוב בשעת לילה מאוחרת כאשר חבורה של מסתננים אפריקאים התקרבה אליהם וביקשה מהנער דבר מה.

לפתע התנפלו המסתננים על השניים, לפתו את הנער בכח ושדדו ואנסו את חברתו. לאחר כמה דקות עזבו האפריקאים את המקום.

המשטרה פתחה בחקירה אך נכון לרגע זה לא נעצרו חשודים. המשטרה ביקשה להטיל צו איסור פרסום על הפרשה אך הבוקר הורה בית המשפט להסיר את צו איסור הפרסום.

יש לציין כי יממה לאחר האירוע השליכו אלמונים בקבוקי תבערה אל דירות של מסתננים בשכונת שפירא בדרום תל אביב. במקרה הזה פעלה המשטרה במהירות ועצרה חשוד במעשה, תושב שכונת שפירא המכחיש את המיוחס לו.

המשטרה מדווחת כי בחודשים האחרונים חלה עלייה חדה בפשיעה בקרב המסתננים, וכי איזור התחנה המרכזית הישנה בתל אביב ונווה שאנן נשלטים בידי כנופיות אפריקאיות. במקום פועלות כנופית "הראסטות" וכנופיית "הכובעים", כפי שהן מכונות.

לפני כחודש פורסם כי ארגוני טרור מעזה העבירו כספים לערבים ישראלים דרך מתווכים שהתבררו כמסתננים מאפריקה השוהים באיזור התחנה המרכזית בתל אביב.

עוד בנושא:

תגובות (13) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד