בע"ה כ"ב אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הלילה: מעמד תפילה המוני על קבריהם של יהושע וכלב בשומרון

הלילה צפויים אלפי יהודים לפקוד את ציונם של יהושע בן נון וכלב בן יפונה בכפר כיפל חארס בשומרון. "העליה לצדיקים שנותרו מכל אותם מוצאי דיבת הארץ, תתן לנו כוח להילחם גם כיום נגד אלה שרוצים להחריב את ארצנו", אומרים המארגנים.

  • יהודה פרל
  • כ"ד סיון תשע"ב - 18:02 14/06/2012
גודל: א א א
[caption id="attachment_30046" align="alignleft" width="100%" caption="יהושע בן נון (אוריה הלר)"]

הלילה (ה') צפויים אלפי יהודים לפקוד את ציונם של יהושע בן נון וכלב בן יפונה בכפר כיפל חארס בשומרון. "העליה לצדיקים שנותרו מכל אותם מוצאי דיבת הארץ, תתן לנו כוח להילחם גם כיום נגד אלה שרוצים להחריב את ארצנו", אומרים המארגנים. 

הלילה (חמישי), מארגנת אגודת "שכם אחד", כניסה המונית לציונם של הצדיקים, כלב בן יפונה ויהושע בן בכפר כיפל חראס הסמוך לעיר אריאל בשומרון. הכניסה המסורתית לפני שבת "שלח לך", תתאפשר מהשעה 23:00 בלילה ועד השעה 2:30. למעוניינים, יהיו אוטובוסים מהכניסה לעיר אריאל לציונם של הצדיקים בכפר.

נתנאל שניר, מראשי אגודת "שכם אחד", אמר בשיחה עם הקול היהודי, כי לכניסה הערב עתידים להגיע הרב זלמן מלמד, רב הישוב בית אל וראש הישיבה, ועימו הרב אליקים לבנון, רב מועצה אזורית שומרון, רב הישוב אלון מורה וראש הישיבה.

אליהם יצטרפו תלמידות האולפנה בבית אל למעמד תפילה על ביטון גזרת החורבן בישוב בית אל.

"העליה עצמה לאותם צדיקים שנותרו מכל אותם מוצאי דיבת הארץ, תתן לנו כוח להילחם גם כיום נגד אותם אלה שרוצים להחריב את ארצנו", אמר שניר. "שנזכה בעז"ה, בזכות התפילה על ציונים, ללמד זכות על ארץ הקודש".

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד