בע"ה כ"ד אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

המסיונר מאוסטרליה מנסה להשתלט על ערי הדרום

עצרת תפילה ומחאה גדולה תערך בשבוע הבא במושב עוצם מול ביתו של מיסיונר קיצוני שמפיץ את אמונתו בגני שעשועים, בתי כנסת ושכונות מגורים בכל ערי ויישובי הדרום

  • יח"צ
  • כ"ג סיון תש"פ - 13:29 15/06/2020
גודל: א א א
אור לאחים ולהבה במושב עוצם
אור לאחים ולהבה במושב עוצם

תסיסה במושב הדרומי השקט עוצם, בעקבות פעילות של מיסיונר שהשתקע במקום. מזה כשנתיים מאז עבר א.ס  למושב עוצם, השוכן ממערב לקרית גת, החלו התושבים להיחשף לפעילות מיסיונרית מסוכנת חסרת גבולות. א.ס, שעלה מאוסטרליה והמיר את דתו מוכר גם בקרב קהילות של יהודים משיחיים כמיסיונר קיצוני שלא בוחל באף אמצעי כדי לקדם את אמונתו המעוותת.

עד שהעתיק את מקום מגוריו למושב עוצם, התגורר א.ס במספר ערים בארץ אך נאלץ לעזוב לאחר שהתושבים התוודעו למעשיו שחלקם אף מוגדרים כפליליים. גם ממקום מושבו החדש, ממשיך לואיס באותן שיטות פעולה מסוכנות.

מתלונה שהגיעה לאחרונה מנערים מאשדוד לפעילים של ארגון 'אור לאחים' שנאבק בהתפשטות המיסיון והכתות המשיחיות בארץ, עולה כי א.ס נוהג לחלק מארזים עם חומרי שיווק מיסיונריים ובהם גם כרך של הברית החדשה ה"י.

את שיטות הפעולה המזעזעות של א.ס חשפו פעילי 'אור לאחים' כשתיעדו את א.ס נעזר בילדיו הקטנים על מנת להפיץ פלייארים, להדביק מודעות על גבי תחנות אוטובוס ומדבקות ייעודיות גם בגני שעשועים שאמורות לפנות לנוער רך בשנים והוריהם הצעירים.

במטרה להעלות את המודעות לסכנה ולהתריע בפני תושבי מושב עוצם שנחשבים לדתיים ומסורתיים, הפיצו פעילי 'אור לאחים' סרטון המתעד את א.ס וילדיו כשהם מבצעים את הפעילות המיסיונרית החמורה, שכוללת שיאי חוצפה חדשים, כפי שהגדירו ב'אור לאחים', כמו הדבקת מודעות מיסיונריות מפורשות על קירות באשדוד, קרית גת, קרית מלאכי ובשאר ערי הדרום.

במסגרת קמפיין המודעות לתושבי עוצם, יזם ארגון 'אור לאחים' בשבוע שעבר עצרת בהשתתפות רב המושב הרב דניאל בן חמו ופעילים מארגונים כמו 'לב לאחים' ו'להב"ה', שהסבירו על הסכנה וקראו לתושבים להישמר, לדווח על כל פעילות חשודה של א.ס וילדיו ולתעד את המעשים הפליליים כמו פניה לילדים ושכנוע קטינים להמרת דת.

המחאה ביישוב צוברת תאוצה, ורבים מבני היישוב השקט הביעו את מורת רוחם מהתושב הלא רצוי שבחר ביישוב שלהם כנקודה אסטרטגית להשפעה ארסית על כל יישובי הסביבה וערי הדרום. במטרה להצר את פעילות השכנוע האסורה של א.ס הוחלט להציב משמרת מחאה קבועה מול ביתו, עד אשר יסכים לחדול ממעשיו הפסולים. כמו כן הוחלט על קיום הפגנת מחאה גדולה של תושבי היישוב והיישובים בסביבה. 

לדברי הרב בנימין וולקן מנהל האגף למלחמה במיסיון ובכתות בארגון 'אור לאחים': "בתקופה האחרונה שמנו לב לעליה מפתיעה בפעילות מיסיונרית באיזור לכיש ובערי הדרום. לאחר פעילות מעקב ותחקור, גילינו לאחרונה את פעילותו של א.ס שכבר בעבר התגלה כמיסיונר מסוכן ביותר. להפתעתנו גילינו כי א.ס ניצל את משבר הקורונה ואת טוב ליבם של תושבי עוצם על מנת להפיץ את תורתו בקרב יהודים תמימים. אנו נמשיך לפעול על מנת לגדוע את הפעילות המיסיונרית ברחבי הארץ".

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד