בע"ה כ"ב תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
הפעם זה מוצהר:

הקרן החדשה מסיעה את הבדואים לקלפיות

עתירת הליכוד נדחתה. ארגון "זזים" מסיע בדואים להצביע בבחירות עם "50 מיניבוסים ו-1,500 תומכים". המסמכים מראים: הקרן החדשה העבירה לארגון מעל מיליון ש"ח בשנים האחרונות

  • מערכת הקול-היהודי
  • ד' ניסן תשע"ט - 16:04 09/04/2019
גודל: א א א
מסמכים המוכיחים כי הקרן החדשה לישראל ממנת את זזים, והציוץ שפרסמו בארגון (צילומי מסך)
מסמכים המוכיחים כי הקרן החדשה לישראל ממנת את זזים, והציוץ שפרסמו בארגון (צילומי מסך)

האמירה של ראש הממשלה נתניהו בבחירות הקודמות על כך שהערבים נוהרים לקלפיות ו"עמותות השמאל מביאות אותם באוטובוסים", הפכה בבחירות הללו למציאות.

יו"ר ועדת הבחירות השופט חנן מלצר דחה אתמול את עתירת הליכוד כנגד ארגון "זזים", וזה מתגאה בכך שהוא מפעיל היום מערך הסעות עבור הבדואים להצבעה בבחירות.

"מלצר דחה את העתירה! גאות לצאת מחר לדרך ביוזמת ההסעות לתושבי הכפרים הבלתי מוכרים לקלפיות", נכתב בציוץ שפרסמו בארגון אתמול.

היום פרסמו בארגון כי הם מפעילים מערך של 50 מיניבוסים ו-1,500 תומכים ושיתפו סרטון של בדואי מכפר אלג'רה המודה להם על פעילותם.

ארגון לביא חשף כי תנועת זזים זוכה בשנים האחרונות למימון רחב של למעלה ממיליון ש"ח מהקרן בחדשה לישראל. כך בשנת 2016 העבירה הקרן החדשה לזזים סכום של 447,280 ש"ח ובשנת 2015 העבירה הקרן לארגון 699,133 ש"ח.

בתוך כך, בקלפיות הערביות הולכות ונחשפות עוד ועוד מצלמות נסתרות שנושאים משקיפים ומזכירי קלפי מטעם הליכוד. המצלמות הובאו בכדי למנוע זיופים בקלפיות הערביות, ועוררו סערה.

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 9 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד