בע"ה י"ד סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

התינוקת שעברה התעללות באשקלון - נפטרה מפצעיה

הרופאים בסורוקה נאלצו לקבוע את מות התינוקת בת ה-10 חודשים. הערבי מחברון חשוד בכך שהתעלל בתינוקת ובבת זוגו היהודיה. גם האם עדיין נמצאת במעצר

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ד תשרי תש"פ - 14:30 23/10/2019
גודל: א א א
למצולמים אין כל קשר לכתבה  (צילום: משטרת ישראל)
למצולמים אין כל קשר לכתבה (צילום: משטרת ישראל)

התינוקת בת העשרה חודשים מאשקלון, אשר על פי החשד סבלה מהתעללות לכאורה בידי בן זוגה הערבי של האם, נפטרה ביום רביעי בבוקר במרכז הרפואי סורוקה שבבאר שבע.

בפרשה כעת עצורים גם האם היהודיה, וגם בן זוגה הערבי מחברון, החשוד כי התעלל גם בתינוקת וגם באם. סעיף החשד כנגד שניהם שונה מהתעללות לגרימת מוות.

האם ביקשה לצאת להלוויתה של התינוקת. כמו כן, בית המשפט אפשר לעם להיפרד מבתה לפני שזו הועברה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר.

בית משפט השלום באשקלון האריך אתמול את מעצרו של בן הזוג הערבי, דיאז עביד, בחמישה ימים. מעצרה של האם הוארך ביומיים. כמו כן, בפרשה עצור אדם נוסף החשוד כי סייע לעביד תמורת כסף.

עביד, הינו בן זוגה של האם היהודיה והוא שוהה בלתי חוקי החשוד כי תקף את האם מספר פעמים. בחודשים האחרונים התגורר עביד יחד עם האם בדירתה באשקלון.

עביד טוען כי נפל, ותוצאה מכך נפלה התינוקת יחד איתו והיא סובלת משברים בגולגולת. עם שזאת, במשטרה חושדים כי הוא הכה את התינוקת כי כעס על שהאם יצאה מהבית.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד