בע"ה ט' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

התמונות שמשטרת בנימין לא רצתה שתראו

לאחר למעלה מחודש וחצי במשטרת בנימין, הוחזרו אמש שתי המצלמות שהוחרמו מכתב הקול היהודי, לאחר הרס גבעת עלי עין. צפו בתמונות שמשטרת בנימין לא רצתה שתראו.

  • י"ח תמוז תשע"א - 11:59 20/07/2011
גודל: א א א

אתמול (ג'), "שוחררו ממעצר" שתי המצלמות של הקול היהודי, לאחר למעלה מחודש וחצי בו היו מוחרמות בתחנת משטרת בנימין. המצלמות הוחרמו יחד עם מחשב, פלאפונים וציוד נוסף, בעת מעצרו של כתב הקול היהודי אלחנן גרונר, שנעצר בחשד למעורבות בהצתת רכבו של מפקד תחנת בנימין.

כזכור, לפני כחודש וחצי החריבו כוחות גדולים של משטרה וצה"ל את גבעת עלי עין הסמוכה לשילה. במהלך הפינוי הפעילו הכוחות אלימות קשה והשחיתו ציוד של תושבי הגבעה. במהלך העימותים הוצת רכבו של מפקד תחנת בנימין.

לאחר ההרס נעצרו בצומת תפוח שבשומרון חמישה צעירים, בחשד להצתה. החמישה שוחררו למחרת לאחר שבית המשפט קבע כי אין כל ראיה נגדם. לאחר שבועיים נעצרו שלושה מהם שוב, ושוחררו בבית המשפט מאותה סיבה.

ערוץ 10 חשף לאחר ההרס, הקלטה של הקשר המשטרתי, בו ניתנת הוראה לעצור את כתב הקול היהודי אלחנן גרונר כיון שיש לו תמונות מהאירועים בעלי עין.

אתמול כאמור הוחזר הציוד וכעת אנו מביאים  מבחר תמונות שככל הנראה משטרת בנימין לא רצתה שתראו.

פצועים מאבנים שידו שוטרים, הרכב של משפחת זאב שהושחת מתוך נקמנות והסרטון "המפליל" בו נראה רכב המשטרה בוער ממרחק של מאות מטרים.

[nggallery id=8]
תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד