בע"ה י"ח תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"לא הצלחנו בנשק, נצליח בנשים"

עצת בלעם של השייחים הערבים\r\n

  • עבודה עברית
  • ה' אלול תש"ע - 08:17 15/08/2010
גודל: א א א

לאחרונה נרשמת התעוררות ביישובים רבים ביהודה ושומרון, לחיזוק העבודה העברית ביישובים ומחוצה להם, מעבר להיבט החיובי של העסקת אחים יהודים ולא אויבים, מצטרפת סיבה נוספת - החשש מפני פגיעה בתושבות היישובים.


התבוללות. אצלנו בחצר. (הקול היהודי)

חשש זה היה נחשב כמרוחק ולא מעשי בקרב ציבור המתיישבים, רבים התקשו להאמין שבנות היישובים ביו"ש תגררנה אחרי ערבים שבאו לעבוד ביישובן. מכתב שהגיע לאחרונה לקול היהודי מציג את העובדה העצובה, שאין חסינות לכך בשום מקום, והתופעה חוצה את גבולות כל המגזרים, ולא רק בשכבות חלשות מבחינה סוציו-אקונומית. לפניכם מכתבה של תושבת שבות רחל, לתושבי ישובה. המכתב התפרסם לאחרונה בישובים נוספים.


תושבי שבות היקרים
ראיתי ששוב ענין העסקת הערבים עלה על הפרק וברצוני לפרוש לפניכם עוד הסתכלות שעליה אנו לא נותנים את הדעת או, אולי, מתעלמים בחוסר אונים.
היום בעולם הערבי הוכרזה אינתיפדה שקטה. זאת לחימה שמידי חודש וחודש מפילה רבים, מותירה משפחות מיוסרות, רוצחת נפשות מישראל.
אני מדברת על הקשר בין ערבים לבנות יהודיות. זה לא קורה בגלל התאהבות רגעית, "פוקס" או "פגישה גורלית". יש לכך מטרה ברורה, צעדים מחושבים וגברים ערבים מודרכים לכך. כפי שהתבטא אחד המוכתרים בשיחת גילוי לבבות: "לא הצלחנו בנשק, נצליח בנשים".
זאת מגפה, מגפה ממוקדת ומתוכננת ביותר.
בכל מקום שלשם ניתנת כניסת ערבים - נעלמות בנות מעמינו ונהפכות לנשים עם רעלה, שעוברות התעללויות איומות, השפלות אכזריות, רצח .
רק בחודשים האחרונים התאסלמו 60 בנות (!) ובשנה האחרונה הגיעו קרוב ל-500 פניות לארגון "להבה", שפועל בקרית ארבע.
לא אספתי את הנתונים משאר הארגונים שפועלים בענין, אבל אפשר לנחש.
המקרים מגיעים מכל מקום. מדובר על הבנות , נשים נשואות או מאורסות מחסידויות, ישובי יש"ע, קיבוצים, אולפנות וסמינרים. ערים כמו בני ברק, ירושלים על כל שכונותיה (פסגת זאב, מאה שערים, הר נוף, קטמון וכד'), אשדוד, רעננה, טבריה, צפת ובאר שבע. הייתי ממשיכה את הרשימה, אבל יותר קל לקחת את מפת הארץ ולעבור מקום, מקום. הכל אחוז בשרפת ענק.
תמים מי שחושב שאלינו זה לא יגיע.
סיפרה לי בתמימות נערה כבת שלוש עשרה משילה, שהיא לא מבינה למה חינכו אותה שלא להתקרב לערבים - הנה היא פוגשת כמה מהם באתר בנית בית הספר בשילה. הם די נחמדים לאמתו של דבר. אחד מהם אומר לה שהיא יפה, מיוחדת. אצלו בכפר אין בנות כאלה. פעם למילים הוא צירף גם שוקולד שווה (כשרות מלאה כי הוא מתחשב בזה שהיא דוסה). הוא גם נראה די יפה, דיבורו רהוט. אולי סתם ישובניקים המציאו לעצמם שערבים הם רעים?
השיחה איתה הייתה לא פשוטה. אני גם לא בטוחה שהנערה הסכימה לקבל דעה אחרת. ילדה ממשפחה מצוינת.
אם המחבלים היו באים לישוב במטרה חבלנית - הרי כל כוחות העוצמה וגבורה היו נאספים בשניה על מנת להגן על האוכלוסיה.
גם הפועלים ה"תמימים" מגיעים עם מטרה גלויה - משכורת, ומטרה סמויה - לחימה והיא השמדת העם היהודי והפעם הם מבצעים זאת בדרך יותר יצירתית ו"אנושית". האינתיפדה השקטה. ואיך לא נעמוד בעוז כנגד ונציל נשמות טהורות?
כל מה שאמרתי - זאת מציאות חיינו. והיא לפתע התקרבה מאוד גם אל בתינו.
אורה
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד