בע"ה ג' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מדוע מצטרפים הערבים לארגוני 'זכויות האדם'?

שיחה בין שתול של 'עד כאן' לארגון שמאל גילתה כי ערבים רבים מצטרפים לארגון רק כדי לקבל אישור שהייה בשטחי הקו הירוק ועבור טובות הנאה נוספות

  • יח"צ
  • כ"ז טבת תשע"ט - 12:00 04/01/2019
גודל: א א א
טקס של לוחמים לשלום. ארכיון (שירה הרשקופ TPS)
טקס של לוחמים לשלום. ארכיון (שירה הרשקופ TPS)

ארגון 'עד כאן' פרסם אתמול (ד') חשיפה נוספת של הארגון האנטי ציוני 'לוחמים לשלום'. בשיחה שנערכה בין שתול של ארגון 'עד כאן' לפעילה בארגון 'לוחמים לשלום', ארגון אנטי ציוני הכולל פעילים ישראלים ופלסטינים, סיפרה הפעילה כי הפעילים הפלסטינים עושים זאת מ'אינטרס'.

לדבריה, רוב פעילי הארגון שייכים לפת"ח "יש את העניין שבעצם כמעט כל מי שבארגון מהרשות הפלסטינית הוא פת"חיסט (איש פת"ח). יש פה את השיוך הפוליטי הזה.. חמאס יש פה ממש מעט..".

עוד הוסיפה כי השותפות עם ישראל היא זו שמניעה את הפעילים הפלסטינים, שרוצים להשיג אישורי כניסה לארץ ולמצוא נשים בעלות אזרחות ישראלית "להרבה פלסטינים יש אינטרס. לא אינטרס כאילו של 'בוא נעשה פעילות למען השלום', אלא אינטרס נגיד להשיג אישור כניסה לארץ. או, לא יודעת, ענייני נשים וגברים וכאלה.."

מנכ"ל ארגון 'עד כאן' גלעד אך מסר "ארגונים אנרכיסטיים, בהם ארגון 'לוחמים לשלום', פוגעים באופן עקבי במדינת ישראל ובמורל חיילי צה"ל וכוחות הביטחון. חשפנו תיעוד כי הפלסטינים המצטרפים לארגון לא עושים זאת מכוונות 'שלום' וזכויות אדם, אלא מאינטרסים אישיים וצרים, ובעצם מנצלים את מדינת ישראל.

אנו נמשיך לתעד ולחשוף את פרצופם האמיתי של ארגוני ה'שלום' ו'זכויות האדם', ולפעול נגד מעשי ההכפשה שלהם" הוסיף.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד