בע"ה י"ח תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מול המצעד: מחאה לחיזוק ערכי המשפחה היהודית

ארגון להבה יוצא במחאה מול מצעד בעלי הנטיות ההפוכות שיערך ביום חמישי בירושלים. "שכל מי שקדושת ירושלים וערכי המשפחה חשובים לו יתייצב במקום"

  • א' סיון תשע"ט - 12:31 04/06/2019
גודל: א א א
הפגנה של להב"ה מול המצעד. ארכיון (קובי ריכטר, tps)
הפגנה של להב"ה מול המצעד. ארכיון (קובי ריכטר, tps)

ארגון להב"ה, בראשותו של יו"ר הארגון בנצי גופשטיין יקיים מפגן מחאה מול מצעד בעלי הנטיות ההפוכות בירושלים, שייערך ביום חמישי הקרוב. ההפגנה, שאושרה ע"י המשטרה, תתקיים אל מול תוואי המצעד בגן בלומפילד. 

בשונה משנים קודמות בהן הפגין הארגון מול המצעד, אישרה הפעם המשטרה ללהב"ה אף את השימוש במערכת הגברה. בהפגנה יישאו הפעילים שלטים עם הכיתוב "אבא ואבא זה לא משפחה", "די לטרור הלהט"בי", "ירושלים היא לא סדום", ועוד. 

בנצי גופשטיין אומר היום כי "אני קורא לכל מי שקדושת ירושלים וערכי המשפחה היהודית חשובים לו להגיע ולמחות אל מול המצעד שמטרתו למוסס את ערכי המשפחה היהודית ולהפוך את ירושלים ואת מדינת ישראל כולה לסדום. יש חשיבות גדולה להפגין דווקא מול המצעד כדי שכולם ידעו שיש רבים וטובים שלכ מסכימים לתועבה ולפגיעה  בזהותה היהודית של המדינה". 

גופשטיין מוסיף כי "הפעם בסיוע מערכת ההגברה נסביר לכל הצועדים במצעד כי הם מביאים אסון על עם ישראל במה שהם מבקשים לקדם ולמנף, ואני מקווה כי לפחות חלק מהצועדים ישתכנעו ויעזבו את המצעד".

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד