בע"ה כ"ט אלול תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מחאה נגד השחקנית - "סובלים מהתמיכה במסתננים"

בלעדי: שחקנית הצגות הילדים הגיעה לאילת ונתקלה במחאה מאחורי הקלעים: "אנחנו גרים איתם וסובלים"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ז אדר תשע"ח - 18:33 14/03/2018
גודל: א א א
הפגנה נגד המסתננים קובי ריכטר TPS
הפגנה נגד המסתננים קובי ריכטר TPS

בלעדי: שחקנית הצגות הילדים מיכל ויצמן - "מיכל הקטנה", הביעה לאחרונה תמיכה במסתננים והצטרפה למחאה נגד הוצאתם מישראל חזרה למדינות אפריקה.

אלא שהתמיכה הפומבית הביאה למחאה נגדה ברשת, ולקול היהודי נודע כי כעת הגיעה המחאה גם להופעה שערכה היום באילת. משה בן זיקרי, תושב אילת הפועל לחיזוק הזהות היהודית בעיר, ובן השאר נאבק בתופעת המסתננים, הגיע אל מאחורי הקלעים וביקש לדבר עם השחקנית.

"הילדים שלי אוהבים אותך, אבל כאב לנו שאת תמכת במסתננים כי אנחנו גרים איתם ואנחנו סובלים מזה שאת תמכת במסתננים", אמר בן זיקרי. אלא שאחד מאנשי ההפקה דרש ממנו לעזוב את המקום ואמר כי "אנחנו כרגע לא מדברים על זה".

"רואות את המסתננים מעבר לרצפה הנוצצת שהם מבריקים לכן"

לקול היהודי נודע כי בשבועות האחרונים תלשו תושבים באילת מודעות שבישרו על ההופעה של השחקנית, וזאת גם כן במחאה על תמיכתה במסתננים.

מאי גולן, תושבת דרום תל אביב הפעילה במסגרת "העיר העברית" כנגד תופעת המסתננים, פרסמה לפני מספר שבועות פוסט כנגד השחקנית וחברותיה שהביעו תמיכה במאבק השמאל הקיצוני למען המסתננים. הפוסט זכה למאות שיתופים ומעל 1,500 לייקים.

"איזה מתוקות אתן, איזה חמודות, חייכניות, פשוט נמסה מכל הטוב שזורם בכן. רק תזכירו לי מי אתן? מיכל הקטנה, ציפי רפאלי ושות׳...  אתן לא מיליונריות במקרה? גרות באחוזות מפוארות במקרה? רואות את המסתננים רק מעבר לרצפה הנוצצת שהם מבריקים לכן, במקרה...?", כתבה גולן. "אבל עזבו שטויות, איזה תמונה מהממת בחולצה מעוצבת של comme il faut שנרתמה לכל היופי הזה. צביעות כזאת ישר לאינסטוש!".

בן זיקרי מספר כי גם בחג הפורים האחרון קיבלו התושבים תזכורת לתופעת המסתננים והעובדים הזרים שהשתקעו בעיר, כאשר ילדיהם הלומדים בגנים הסתובבו עם תחפושות לכבוד החג היהודי.

לאחרונה התקיימו באילת מספר מחאות כנגד המסתננים, בעיקר בשכונה א' שם ביצעה המשטרה מבצע אכיפה בעקבות ההפגנה.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד