בע"ה ב' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
בעקבות הפרסום בקול היהודי:

מחזיק תיק קידום הנוער דורש לבטל את האירוע

מחזיקי תיק קידום נוער בעיריית ירושלים דורשים מראש העיר לבטל את אירוע הרמאדן שתכננו עובדי החטיבה

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ד אייר תשע"ט - 10:23 29/05/2019
גודל: א א א
ראש עיריית ירושלים משה ליאון  (צילום: אסתי דיוזבוב TPS)
ראש עיריית ירושלים משה ליאון (צילום: אסתי דיוזבוב TPS)

 

מחזיקי תיק קידום הנוער בעיריית ירושלים פנו במכתב דחוף לראש העיר בדרישה שיורה על ביטול אירוע הרמאדן שתוכנן ומעתה והלאה שיורה על עובדי המחלקה לידע את מחזיקי התיקים בכל אירוע אותו הם מתכוונים לערוך.

אמש פרסמנו בקול היהודי כי עובדי חטיבת קידום נוער בעיריית ירושלים הוזמנו לסעודת "איפטאר" של שבירת צום הרמדאן המוסלמי.

בהזמנה של החטיבה נכתב כי "עובדי מזרח העיר שמחים להזמין את כלל עובדי החטיבה לסעודת שבירת צום הרמדאן - "איפטאר" במסעדת ים התיכון" הממוקמת במזרח העיר. לעובדים אף נאמר כי יהיה במקום אוכל כשר, וזאת עבור עובדים שומרי כשרות.

במכתב שכתב מחזיק תיק הנוער יהונתן יוסף נכתב: "לכבוד ראש העיר מר משה ליאון הי"ו הנדון: יוזמת המחלקה לקידום נוער לסעודת איפטאר במסעדת טריפה".

"אני ומחזיקי תיק קידום נוער הרב אלחנן גרוסבוים והרב צבי אסולין קיבלנו הערב בתדהמה ובזעזוע את ההודעה המצ"ב כי עובדי החטיבה לקידום נוער הוזמנו לאירוע במסעדת טריפה.

כיהודים שומרי תורה ומצוות איננו יכולים להיות שותפים ליוזמה שכזו וחומרת הדברים עולה שבעתיים לאחר שטוענים לנו השכם והערב ש"אין תקציב" לפעילות עבור בני נוער בסיכון אותה מבקשים מחזיקי התיקים.

כמחזיק תיק קידום נוער אני מבקש בדחיפות להורות עוד הערב לראשי המחלקה לבטל את האירוע ומהיום והלאה לשתף את מחזיקי התיקים בכל אירוע מתוכנן", כתב יוסף.

מי שעומד בראש חטיבת קידום הנוער בעיריית ירושלים הוא צחי גולן, אשר לא מסתיר את עמדותיו התומכות בקירוב לבבות בין יהודים לערבים.

בתחקיר שערכנו בקול היהודי הצגנו כמה מהפעולות שהתרחשו בחטיבה תחת אחריותו ובהם מאמר שהופיע בביטאון הרשמי של החטיבה ובו דרישה להסיר לחלוטין את סמלי הלאום (התקווה, דגל ישראל, שפה עברית), או לשים באופן שווה סמלים "פלסטיניים", כאשר ישנו ילד ערבי ממזרח ירושלים בטקס מצטייני קידום הנוער.

ביום עיון שנערך לעובדי החטיבה, אחת ההרצאות היתה של ד"ר אלנאבולסי רג'דה, שדיברה בין השאר על "כיבוש" ו"דיכוי נשים פלסטיניות", כאשר היא מתייחסת לנשים ערביות אזרחיות מדינת ישראל.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד