בע"ה כ' אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מטה 'יהודים בואו ננצח': "על הציבור לעצור את האלימות"

במטה 'יהודים בואו ננצח' הגיבו לאירוע בו השליכו פועלים ערבים בלוקים על רכב יהודי במרכז ירושלים. "איננו פטורים מ"לא תעמוד על דם רעיך"", אומרים במטה. "אנחנו האזרחים צריכים לדאוג לכך שהתופעה תיפסק באופן מיידי".\r\n

  • כ"ב אב תשע"א - 13:17 22/08/2011
גודל: א א א


[caption id="attachment_2274" align="alignleft" width="100%" caption="הפגנה בבת ים - "יהודים בואו ננצח" (קול ההר)"]הפגנה בבת ים - "יהודים בואו ננצח" (קול ההר)
במטה 'יהודים בואו ננצח' הגיבו לאירוע בו השליכו פועלים ערבים בלוקים על רכב יהודי במרכז ירושלים. "איננו פטורים מ"לא תעמוד על דם רעיך", אומרים במטה. "אנחנו האזרחים צריכים לדאוג לכך שהתופעה תיפסק באופן מיידי".

בתגובה לאירוע בו השליכו פועלים ערבים בלוקים על רכב יהודי סמוך לתחנה המרכזית בירושלים, אומרים במטה 'יהודים בואו ננצח', הפועל לחיזוק הזהות היהודית בערים, כי גם על האזרחים מוטלת החובה לדאוג לצביון השכונות והערים ולשמירה על חיי היהודים.

נריה אופן, פעיל מרכזי במטה אומר בתגובה לאירוע,  כי "גם אם לא ניתן לסמוך על טיפול המשטרה בתוקפנות הערבים, עדיין איננו פטורים מהציווי האלוקי של  "לא תעמוד על דם רעיך". אנו, הציבור, השכנים וכל מי שנחשף לאלימות שכזו, צריך לדאוג לכך שהתופעה תיפסק באופן מיידי".

מטה 'יהודים בואו ננצח' הוקם לפני כשנתיים ומאז הוא פועל לחיזוק הזהות היהודית, בעיקר באזורים בהם משתלטת אוכלוסיה ערבית על שכונות יהודיות. בעבר יזמו במטה 'יהודים בואו ננצח' מספר תהלוכות בערים כגון, בת ים, תל אביב, ירושלים, צפת ועוד. בחודש שעבר ערך המטה כינוס התחזקות בשכונת פסגת זאב, בו השתתפו הרב יצחק שפירא ופעיל השכונה משה בן זיקרי.

תגובות (5) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד