בע"ה י"ג סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מי השליך את בקבוקי התבערה בשכונת שפירא? • דעה

מי שאחראי על השלכת בקבוקי התבערה בשכונת שפירא, הם ראשי המדינה שיצרו את המצב, לא התושבים שנדחקו לפינה ונאלצו להתמודד בכוחות עצמם עם כנופיות "הפליטים".

  • אלחנן גרונר
  • ח' אייר תשע"ב - 10:46 30/04/2012
גודל: א א א

[caption id="attachment_31038" align="alignleft" width="100%" caption="מסתננים מאפריקה בדרום תל אביב (הקול היהודי)"]
מי שאחראי על השלכת בקבוקי התבערה בשכונת שפירא, הם ראשי המדינה שיצרו את המצב, לא התושבים שנדחקו לפינה ונאלצו להתמודד בכוחות עצמם עם כנופיות "הפליטים".
הכל מודים כי אירוע השלכת בקבוקי התבערה אל בתי המסתננים בשכונת שפירא בתל אביב בשבוע שעבר היה רק עניין של זמן.
מי שהסתובב בשנים האחרונות בדרום תל אביב מבין היטב כיצד קורה שיהודי משליך בקבוקי תבערה לעבר מגוריהם של אלה שהפכו את חייו לגיהנום.
אנשי השמאל המסייעים למסתננים יחד עם אנשי התקשורת היו נכונים ליום הזה ופצחו מיד במקהלת הגזענות - אפלייה - שנאת זרים וכו'.
מבחינתם, כל גוי שמגיע לישראל מבורך. מאפריקה, מרוסיה, מתאילנד או מהפיליפינים, מוסלמי או נוצרי - כולם מוזמנים.
אותה קהילה שתומכת במאות אלפי הגויים המציפים את ישראל בשנים האחרונות יודעת היטב מה היא רוצה.
הם יוצרים את הישראלי החדש, מטשטשים כל גבול אפשרי בין יהודי לגוי, בין גבר לאישה, בין בעלי חיים לבני אדם. מי ששאל את עצמו למה התכוונה התורה באיסורי העריות בפרשת קדושים שקראנו בשבת, מוזמן לקרוא את הבלוגים הרבים בהם "התברכה" הקהילה הזו.
רבים מהם עובדים בכלי התקשורת, ולא פלא שזו פתחה בפסטיבל הגזענות.
אותה התקשורת שמשתיקה את עשרות התקיפות, מעשי השוד וההטרדה שחווים תושבי שכונות דרום תל אביב מדי יום מצד אותם "פליטים", נזעקה כאשר אחד הקרבנות החליט להתנגד לכיבוש האפריקני.
[caption id="attachment_31036" align="aligncenter" width="300" caption="מסתננים מאפריקה בדרום תל אביב (הקול היהודי)"]
מי פה הגזענים?
לפני שנה, בראש חודש אייר, יצאנו לסיור בדרום תל אביב. מדרחוב נווה שאנן. את הסיור הזה אני לא אשכח. (מומלץ לקרוא את חוויות הסיור)
בוגרי הצבא שנוסעים להודו, אפריקה או תאילנד, פשוט מבזבזים את כספם. כאן במרכז הארץ אתה מרגיש בתוך סרט של 'נשיונאל גיאוגראפיק'.
השכונות הללו נכבשו מזמן. לא מדובר רק "בחבורות פליטים" אומללות המבקשות מחסה ללילה בארץ המובטחת.
מדובר בכנופיות המנהלות עסקי זנות וסחר בסמים. "בתי קפה" שמזכירים סרטי מערב פרוע, מעברים חשוכים שאינך יודע מה תמצא בקצה השני שלהם.
התושבים מפחדים לצאת מהבית אחרי שמונה בערב. זקנות נשדדות באכזריות, נערות מוטרדות חדשות לבקרים, תיקים, אופניים, בגדים ומכשירי פלאפון נחטפים באלגנטיות בידי בעלי הבית החדשים.
[caption id="attachment_30855" align="aligncenter" width="300" caption="מי אשם? בית מסתננים שהותקף בבקת"בים (צילום: אקטיבסטילס)"]
אז למי בדיוק קוראת התקשורת גזענים?
לאותם יהודים אומללים שסובלים במשך שנים ומצפים לישועה מהמדינה והממשלה? לזקנות משכונת שפירא שמפחדות לצאת מהבית? לעולים שהקימו עסקים מכובדים במדרחוב נווה שאנן וכיום הם רואים בעיניים כלות את נחלתם ניתנת לזרים?
מי שאשם במצב שנוצר בדרום תל אביב היא מדינת ישראל. מי שאחראי על  השלכת בקבוקי התבערה בשכונת שפירא, הם ראשי המדינה שיצרו את המצב, לא התושבים שנדחקו לפינה ונאלצו להתמודד בכוחות עצמם עם כנופיות "הפליטים".
תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד