בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מכתב הרבנים: "מאבק בהתבוללות זה לא גזענות"

עשרות רבנים מובילים מכל המגזרים, ראשי ישיבות ורבני ישובים וערים, חתמו על מכתב שיצא על רקע קמפיין הגיוס לפעילות של ארגון להב"ה.

  • יח"צ
  • ו' תשרי תשפ"ב - 09:07 12/09/2021
גודל: א א א

עשרות רבנים מובילים מכל המגזרים ובהם הראשון לציון הרב שלמה משה עמאר שליט"א, הגאון הרב בן ציון מוצפי שליט"א, הרב מאיר מאזוז שליט"א, הרב דב ליאור שליט"א, הרב אריה שטרן שליט"א רבה של ירושלים,  ראשי ישיבות ורבני ישובים וערים. חתמו על מכתב ובו קראו: "מאבק בהתבוללות זה לא גזענות".

מכתב זה יצא בתגובה לכוונת השר עמר בר-לב להוציא את ארגון להב"ה מחוץ לחוק: "אנחנו מוחים כנגד הכוונה של שר המשטרה עומר בר לב להוציא את ארגון להב"ה מחוץ לחוק ולהכריז על הארגון כ'ארגון טרור', כביכול".

הרבנים שיבחו את פעילויות הארגון: "ארגון להב"ה נאבק נגד התבוללות, שומר על הזהות היהודית ועוזר לנשים ונערות במצוקה, דברים אלו הם מיסודות תורתנו הקדושה".

לסיום חתמו הרבנים: "לא יעלה על הדעת להכריז על התנגדות להתבוללות כגזענות. הארגון פועל על פי חוק ובדרך תורתנו הקדושה, ואינו מעורב בשום פעילות אלימה או נגד החוק ויש לאפשר לו להמשיך בפעילותו החשובה".

נזכיר כי במהלך חג ראש השנה, 'טוויטר' חסמה את חשבונו של יו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין ושל ברוך מרזל.

ארגון להב"ה יוצא בימים אלה בקמפיין גיוס המונים בכדי שיוכל להמשיך את פעילותו בהצלת בנות ישראל מהתבוללות. יו"ר הארגון, בנצי גופשטיין: "הם קוראים לי קיצוני, הם פסלו אותי מלרוץ לכנסת, הם מנסים להוציא אותנו מחוץ לחוק
הם רוצים להכריז על להב"ה ארגון טרור".

"אנחנו לא נישבר ונמשיך לשמור על בנות ישראל, ניאבק על הזהות היהודית, גם תוך קשיים ומכשולים גדולים - נמשיך במסירות נפש למען בנות ישראל, למענכם".

עוד אומר גופשטיין, "דווקא עכשיו, בעשרת ימי תשובה, אנחנו חייבים אתכם שותפים איתנו בעבודת הקודש: בהסברה, מניעה, חילוץ, ליווי משפטי ושיקום".

עם ישראל חי! לא תכבו את הלהב".

תגובות (7) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד