בע"ה ט"ו תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מסתנן אפריקאי חדר לבית בשכונת יד אליהו ותקף את יושביו

מסתנן אפריקאי חדר הבוקר (רביעי) לבית בשכונת יד אליהו, ניסה לאנוס ילדה ודקר את אמה שבאה לעזרתה. אבי המשפחה הצליח להשתלט על התוקף והוא נפצע באורח קשה. הערב יפגינו תושבי השכונות במחאה על ההפקרות

  • אביאל הלוי
  • ב' ניסן תשע"ג - 09:22 13/03/2013
גודל: א א א
מסתנן אפריקאי חדר הבוקר (רביעי) לבית בשכונת יד אליהו, ניסה לאנוס ילדה ודקר את אמה שבאה לעזרתה. אבי המשפחה הצליח להשתלט על התוקף והוא נפצע באורח קשה. הערב יפגינו תושבי השכונות במחאה על ההפקרות

ההפגנה בשכונת התקווה צילום: סוכנות 'קול ההר'

אירוע תקיפה חמור בשכונת יד אליהו התרחש הבוקר (רביעי) סמוך לשעה 05:00, כשמסתנן אפריקאי פרץ לדירה ברחוב בית ירח בשכונת יד אליהו בתל אביב, והחל לבצע מעשים מגונים בילדה בת 8 שישנה בחדרה.
הילדה החלה לבכות ולצעוק, ואמה שישנה בחדר הסמוך התעוררה, הבחינה בפורץ מנסה לבצע בילדה את זממו, וניסתה לעצור בעדו. במהלך המאבק דקר המסתנן את האם בסכין, ופצע אותה באורח קל עד בינוני.
אבי המשפחה, מומחה לאומנויות לחימה, התעורר מהמהומה, היכה את התוקף והצליח לנטרל אותו. התוקף נפצע באורח קשה, איבד את הכרתו ופונה לבית החולים כשהוא מורדם ומונשם.
כזכור, הקפיא אמש (שלישי) בג"ץ את "החוק למניעת ההסתננות" בעקבות עתירתם של ארגוני השמאל הקיצוני. הערב בשעה 19:00 יערכו התושבים הזועמים הפגנה בכניסה לשוק התקווה. "כשאין משטרה כשאין שלטון, רק אנחנו נעצור את האונס הבא. בואו נגן על הסבתא שלנו, על הילדים שלנו, על הנשים והאחיות ועל השכונות שלנו". התושבים קוראים לכל אזרחי המדינה להצטרף למחאה למען הדורות הבאים. "הבעיה היא לא רק של דרום תל אביב ומחר היא תצוף גם בערים אחרות במדינה. זו ההזדמנות לבוא ולסייע לתושבי דרום תל אביב בהפגנת הדדיות".
לפני כשלושה חודשים ביצעו מסתננים אונס בקשישה יהודיה כבת 80 תושבת המקום. המשטרה ניסתה במשך ימים ארוכים להסתיר את המקרה, ובפרט את זהות האנסים, מחשש להתלקחויות זעם של יהודי העיר נגד הטירוף היומיומי בו הם מוקפים.
תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד