בע"ה ח' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מעמד לחיזוק קדושת ערכי המשפחה

מול מצעד בעלי הנטיות ההפוכות: מעמד ענק של חיזוק המשפחה וקדושת ירושלים "להיות עם נורמלי בארצו"

  • ב' סיון תשע"ט - 20:51 05/06/2019
גודל: א א א

מול מצעד הגאווה - מפגן ענק של חיזוק המשפחה וקריאה לשמירה על קדושת ירושלים בהשתתפות מאות מפגינים צפוי להתקיים מחר (ה') בשעה 17:00 ברחבת בימ"ש העליון. המפגן מתקיים בשעה בה יצעד מצעד הגאווה ברחובות סמוכים.
 
בעצרת הענק שתתקיים תחת הכותרת "להיות עם נורמלי בארצו - אומרים כן למשפחה!" אשר צפויים להגיע אליה מאות בחורי ישיבות ומפגינים מכל רחבי הארץ, צפויים לשאת דברים ראש ישיבת שבי חברון הרב חננאל אתרוג, ראשי ישיבת מצפה רמון הרב צבי קוסטינר, רבנים ואישי ציבור נוספים.

נזכיר כי לפני מספר ימים יצאו רבנים רבים מהציונות הדתית בקריאה לציבור בזמן בו יערך מצעד הגאווה לירושלים ולקחת חלק במפגן ענק לחיזוק המשפחה וקדושת ירושלים. בין הרבנים אשר חתומים על הקריאה ניתן למצוא את הרב צפניה דרורי, הרב צבי ישראל טאו, הרב אריה שטרן, הרב דב ליאור רבה של צפת הרב שמואל אליהו, הרב שלמה אבינר, הרב בן ציון אלגאזי ראשי ישיבות ורבנים נוספים "שומרים על קדושת ירושלים "למען ציון לא נחשה ולמען ירושלים לא נשקוט"  כתבו הרבנים  וזאת ע"פ הפסוק בספר ישעיה.

בהמשך קוראו הרבנים לציבור להגיע לעצרת ענק שתתקיים בירושלים בזמן המצעד  "על כן, אנו קוראים לכל הציבור בישראל, נשים וגברים, לצאת לרחובה של עיר בכדי להביע את הקול הנורמלי והבריא ולומר - עם ישראל חי! לא ניתן יד להרס היהדות: לטשטוש ערכי התורה והמצוות, ערכי המשפחה והמוסר הטבעיים וכמובן לפגיעה בקדושת עיר הקודש ירושלים. ביום חמישי ג' בסיוון בשעה 17:00 נתכנס כולנו ברחבת השופט אגרנט (מול מתחם סינמה סיטי) בירושלים לעצרת למען חיזוק מעמד המשפחה וקדושת ירושלים ונשמיע את הקול הנורמלי של עם ישראל."

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד