בע"ה ד' טבת תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מרכז ירושלים: ערבים הטרידו יהודיה ותקפו יהודים שעזרו לה

שני יהודים נפצעו בליל שבת כשהגנו על יהודיה שהוטרדה בידי ערבים. במוצ"ש פרצה תגרה נוספת כשיהודים הבחינו בערבי שהטריד יהודיה וקרא קריאות לאומניות

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • ל' אב תשפ"א - 20:56 08/08/2021
גודל: א א א

לקול היהודי דווח על שורת תגרות בין ערבים ליהודים במרכז העיר ירושלים על רקע הטרדת יהודיות בידי ערבים. במהלך האירועים נפצעו שני יהודים.

האירוע הראשון התרחש בליל שבת כאשר צעירים ערבים הטרידו נערה יהודיה כבת 13. ידידיה אפשטיין תושב ירושלים סיפר לקול היהודי כי יהודים שהבחינו במתרחש ניסו להרחיק את הנערה מהערבים אך אז התנפלו עליהם הצעירים הערבים והיכו אותם בבקבוק זכוכית וחגורות.

"ערבי אחד ניסה לנפץ ליהודי בקבוק זכוכית על הראש וחבר שלו עצר את המכה עם היד ונפצע, ויהודי נוסף חטף חגורה בראש ונפתח לו הראש", סיפר אפשטיין לקול היהודי. למקום הוזעקה משטרה אך למרות סריקות שערכה לא אותרו התוקפים.

במוצאי השבת התרחש אירוע נוסף ברחוב יפו. לקול היהודי נודע כי צעירים יהודים הבחינו בצעיר ערבי שהטריד על פי החשד נערה יהודיה וניסו להשתלט עליו עד לבואה של המשטרה. במקום פרצה תגרה תוך שעל פי עדי ראיה הצעיר הערבי קורא קריאות לאומניות נגד יהודים. בסופו של דבר הצעיר לא נעצר. במשטרה מסרו לקול היהודי כי "מיד עם קבלת הדיווח אודות האירוע הגיעה ניידת למקום, אך המעורבים סרבו לשתף פעולה ולמסור עדות. ככל שיתקבלו במשטרה פרטים נוספים הרי שאלו יבדקו ויטופלו כמקובל".

בנוסף הגיעו לידי הקול היהודי עדויות על חבורת צעירים ערבים שהסתובבה ביום חמישי האחרון באזור כיכר ציון בירושלים כאשר ברשותם כלבים ובחברתם מספר צעירות יהודיות. לקול היהודי נודע כי מנהיג החבורה הוא צעיר ערבי ששוחרר לאחרונה מהכלא ושמו נקשר באירועים רבים במרכז ירושלים.

רוצים לעזור לקול היהודי לגדול ולהשפיע?
זה קל!

פשוט תצטרפו לסיירת הווטסאפ של הקול היהודי.

בקבוצה הזו תקבלו חומרים על ההשפעה והייחודיות של הקול היהודי,
כשיתאים לכם (לא חייבים כל הודעה) - פשוט תעבירו הלאה. קל!

להצטרפות >>

תגובות (7) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 18 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד