בע"ה ב' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

סמים, נשקים ובנות יהודיות

עלאא אבו-סגיר, הבדואי שהתחתן עם נוי שטרית שהתאסלמה בהר הבית, צולם כשהוא מחזיק בנשקים ובסמים. ארגון לביא קורא לרשויות החוק להתערב

  • יח"צ
  • י"א סיון תשע"ח - 10:30 25/05/2018
גודל: א א א
עלאא אבו סגיר עם אקדח (צילום מסך פייסבוק)
עלאא אבו סגיר עם אקדח (צילום מסך פייסבוק)

ארגון "לביא" טוען כי המשטרה מפגינה אזלת יד בכל הקשור לטיפול בעבירות החזקת הנשק במגזר הבדואי. מבדיקה שערך הארגון, נחשף כי עלאא אבו-סגיר, הבדואי ששמו התפרסם בעקבות נישואיו לנוי שטרית היהודייה שהתאסלמה עבורו בהר הבית, מחזיק בנשקים ואף בסמים.

בלביא אומרים כי בתמונות שפרסם אבו-סגיר בדף הפייסבוק שלו, הוא מצולם כשהוא אוחז בנשקים, ואף צילם קטין המחזיק בנשק. בסרטון שהעלה, מצולם רעול פנים כשהוא יורה אש חיה בנשק מסוג M16 בשטח הפתוח. בנוסף, לאחרונה העלה אבו-סגיר תמונות נוספות שלו בהם הוא נראה עם שק של צמחי סמים.

בעיית הנשקים במגזר הבדואי עלתה לאחרונה לכותרות בעקבות סרטונים שהופצו ברשת, ביניהם סרטון בו נראים בדואים יורים ברובי M16 מתוך רכבים. בנוסף, החודש הודתה המשטרה בכנסת כי חל זינוק של עשרות אחוזים במקרי החזקת הנשק בקרב אוכלוסיית הבדואים בדרום. 

מארגון לביא נמסר: "עלא אבו-סגיר המוכר למשטרה, מתועד בדף הפייסבוק שלו כשהוא אוחז באקדח. מבדיקה שערכנו בתמונה נוספת שהעלה אבו-סגיר, נראה שאדם שפניו טושטשו האוחז בנשק מסוג M16  הינו אבו-סגיר בעצמו", והוסיפו: "הכתובת על הקיר! אנו דורשים מרשויות האכיפה לחקור את כלל האירועים שאותם תיעד והעלה אבו-סגיר בעת האחרונה לרשת החברתית, לרבות מטווח חופשי מנשק M16 בצהרי היום על ידי רעול פנים".

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד