בע"ה י"ב אדר תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

עדות: הערבים שהותקפו הטרידו יהודיה

​אחד מעדי הראייה לתקיפת הערבים משפרעם בחוף בקרית חיים סיפר כי אחד המותקפים הטריד יהודיה בדברים ואז החלה התקיפה

  • מערכת הקול-היהודי
  • ט"ו אלול תשע"ח - 12:11 26/08/2018
גודל: א א א
ארכיון (יהודה פרל)
ארכיון (יהודה פרל)

לאחר שבסוף השבוע וגם הבוקר זכה אירוע תקיפת הצעירים הערבים משפרעם בחוף הים בקרית חיים לסיקור נרחב ביותר בתקשורת, פרסמה לראשונה הכתבת עדי מאירי ב"חדשות הבוקר" בערוץ 12, כי על פי עדות שנמצאת במשטרה, התקיפה התרחשה לאחר שאחד הערבים פנה ליהודיה והטריד אותה.

לפי הדיווח מדובר על פי החשד ביהודיה שהיתה עם כמה יהודים אחרים והם אלו שחזרו למקום ותקפו את השלושה.

בנוסף דיווחה מאירי כי למרות שהמותקפים תיארו תקיפה בידי כ-10 אנשים, הרי שבידי המשטרה עדויות על כך שמדובר בשלושה או ארבעה תוקפים בלבד.

אתמול שחררו בית משפט השלום ובית המשפט המחוזי בחיפה את הצעיר שנעצר בחשד שהוא זה שפנה לברר האם השלושה הם ערבים. בתי המשפט מתחו ביקורת על המשטרה שלא בדקה את טענת האליבי שלו ולא ערכה מסדר זיהוי למרות הזמן שהיה לה.

תושב נשר בן 29 שנעצר גם הוא בחשד למעורבות באירוע הובא הבוקר לדיון.

לטענת שלושת הצעירים משפרעם, אחד מהם רופא באיכילוב ואחר אח במרכז רפואי אחר, מספר צעירים יהודים תקפו אותם בשרשראות ואלות וגרמו לפציעתם בעת שישבו בחוף ים בקרית חיים.

לפי עדותם הם מגיעים לאותו ספסל בחוף מדי שבוע בכדי לבלות במקום. במשטרה בודקים את העדויות השונות וטרם הצהירו האם אכן מדובר באירוע על רקע לאומני כמו שטוענים המותקפים.

יש לציין כי בידי הקול היהודי הצטברו בתקופה האחרונה עדויות רבות על נשים ונערות מאזור הקריות שמנוצלות בידי ערבים, חלקם עבריינים. בידי הקול היהודי אף עדויות על ניצול קטינות בנות 12 ו-13 מהאזור.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון