בע"ה ט"ז אלול תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ערבים התנכלו לחתונה - החוגגים גרשו אותם בריקודים

אתמול (ג'),לראשונה מזה שנים רבות, נערכה חתונה במתחם קבר שמואל הנביא הסמוך לירושלים. את הערבים המתגוררים בסמוך, החתונה לא כל כך שמחה והם התנכלו למשתתפים ואף הטרידו את אחת מחברות הכלה. האורחים לא נשארו חייבים והשמחה הייתה רבה...

  • י"א אלול תשע"ב - 13:51 29/08/2012
גודל: א א א
[caption id="attachment_41274" align="alignleft" width="100%" caption="חתונה (צילום מסך)"]

אתמול (ג'),לראשונה מזה שנים רבות, נערכה חתונה במתחם קבר שמואל הנביא הסמוך לירושלים. את הערבים המתגוררים בסמוך, החתונה לא שימחה במיוחד, והם התנכלו למשתתפים ואף הטרידו את אחת מחברות הכלה. האורחים לא נשארו חייבים, והשמחה הייתה רבה...

במתחם קבר שמואל הנביא בירושלים נערכה אתמול חתונה, לראשונה מזה שנים. האורחים הרבים התאספו במקום, והחתן והכלה צעדו לחופה לקול שירה וריקודים.

אולם הערבים המתגוררים בסמוך למתחם הקבר, לא שמחו מקיומו של המאורע והחליטו להתנכל למשתתפי השמחה.

אחד האורחים סיפר לקול היהודי כי כבר במהלך החופה החל המואזין לצעוק ברמקול בקולי קולות במטרה להפריע לטקס, ובהמשך החלו להתקהל במקום עשרות ערבים.

לדבריו, אחת מחברות הכלה שיצאה מהחתונה ספגה הטרדות וקללות מאחד הערבים, ובתגובה היא התיזה לעברו גז פלפל. "התחילה מהומה והגיעו עוד ערבים לצד של העזרת הנשים. החברים של החתן הגיעו לשם ודרשו מהערבים לעזוב את המקום. בתגובה, התחילו הערבים לזרוק אבנים לעבר החוגגים". לדבריו, חברי החתן לא נשארו חייבים, החזירו את האבנים לבעליהן וגירשו אותם מהאיזור.

אנשים שנכחו במקום סיפרו כי הבחינו במספר ערבים מקפצצים בין האבנים המוטחות לעברם, ושמחו לראות כי גם הם רוקדים בחתונה.

לקראת סוף האירוע החלו ערבים לידות אבנים בשנית לעבר הרוקדים, ו"שוב החבר'ה החזירו אבנים והעיפו את הערבים מהמקום", מספר החבר.

מידוי האבנים נפגעו באורח קל מאוד מספר יהודים וערבים.

תגובות (20) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 31 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד