בע"ה י"ג כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ערבים מסיני ירו שני טילי גראד לעבר אילת

בשעות הלילה ירו ערבים מאיזור סיני שני טילי גראד אל העיר אילת. לא היו נפגעים. כוחות הבטחון סורקים את האיזורים הסמוכים לעיר בחיפושים אחר הטילים.

  • אלחנן גרונר
  • כ"ח אב תשע"ב - 10:07 16/08/2012
גודל: א א א
[caption id="attachment_35237" align="alignleft" width="100%" caption="רקטת גראד שהתפוצצה באילת. ארכיון (משטרת אילת)"]
בשעות הלילה ירו ערבים מאיזור סיני שני טילי גראד אל העיר אילת. לא היו נפגעים. כוחות הבטחון סורקים את האיזורים הסמוכים לעיר בחיפושים אחר הטילים.
אתמול (ד'), נשמעו בשעה 21:43 שני פיצוצים עזים בעיר אילת, ככל הנראה כתוצאה מנפילת שני טילים שנורו מאיזור סיני והתפוצצו בשטח פתוח באיזור העיר.
מאות מתושבי העיר התקשרו למוקד המשטרה לדווח על הפיצוצים, אך הטילים טרם אותרו.
בשעות הלילה והבוקר סרקו אנשי כוחות הבטחון וההצלה את פאתי העיר וגם כעת נמשכות הסריקות במטרה לאתר את הטילים. צה"ל לא הגיב לירי הטילים.
בנהלך הלילה פרסם ארגון בשם "החזית הסלפית בסיני" הודעה בה נטל אחריות על ירי הרקטות לעבר אילת, עוד טען הארגון כי הוא עומד גם מאחורי סדרת הפיצוצים של צינור הגז בין ישראל למצרים.
לפני כחדשיים ירו ערבים מאיזור סיני שני טילי גראד שהתפוצצו באיזור אילת ומצפה רמון. לפני כארבעה חודש ירו ערבים טיל גראד שהתפוצץ בשכונת שכמון בעיר אילת, אך לא היו נפגעים.
מאז המתקפה על מוצב מצרי סמוך לרפיח לפני כעשרה ימים בידי מספר ארגונים ערבים, אירוע בו נהרגו כ-15 חיילים מצריים, פתח הצבא המצרי במתקפה על ריכוזי הלוחמים הסלפים במרכז סיני.
על פי הדיווחים נוטלים חלק במתקפה טנקים ומטוסי קרב מצריים, עליהם נאסרה כניסה לשטח סיני במסגרת הסכמי השלום עם ישראל, ולא ברור אם השלטונות במצרים קבלו כעת את רשותה של ישראל למהלך או שמדובר בהפרה בוטה של ההסכמים.
 
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 16 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד